pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
WSZYSCY ZAPŁACIMY ZA ZNISZCZENIA

Minął dokładnie rok, od momentu kiedy napisaliśmy artykuł o zniszczeniach na drodze dla rowerów Barlinek – Dzikowo. Wówczas, uszkodzone zostały drewniane elementy zabezpieczające a w rowach zalegały kilogramy śmieci. Dziś, chciałoby się powiedzieć, historia lub się powtarzać.

 

REKLAMA

Wybraliśmy się na sobotnią przejażdżkę i niestety zamiast cieszyć się widokami, mogliśmy obserwować coraz to nowsze efekty działalności wandali i śmieciarzy. Ponownie w wielu miejscach brakuje desek. Problem jednak w tym, że brakuje ich o wiele więcej niż rok temu. Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, bowiem rowerzysta może spać z nasypu.

W rowach nie brakuje też śmieci, zarówno tych tu przywiezionych (bo chyba nikt nie jeździ z materacem na plecach), jak i butelek oraz puszek po imprezach. Czy tak po ludzku, nie jest nam już wstyd? Czy takie akty wandalizmu i śmiecenia to jakieś powody do dumy? Ktoś czuje się przez to lepszy, dowartościowany? Szkoda, że podatnicy będą musieli znowu zapłacić za naprawy i sprzątanie.

 

M.Przybylska 

 

 

 

 

Pin It

Komentarze

+15

Guest

Trzeba tylko trochę pomyśleć i do mocowania użyć śrub zamkowych , z drugiej strony zaklepać młotkiem . Jeżeli będą mocowane na wkręty to złodzieje bez problemu będą rozkręcać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.