pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
PRZELEWICE ZAPRASZAJĄ

Majówka, to tradycyjne grillowanie. W końcu mamy te upragnione 30 stopni Celsjusza. Szkoda tylko, że 10 w sobotę, 10 w niedzielę i 10 w poniedziałek. Podsumowując, nie jest to odpowiednia temperatura na działkowe grillowanie. Jest to jednak odpowiedni czas na spacer.

 

REKLAMA

 

Wystarczy cieplej się ubrać i można podziwiać otaczającą przyrodę. A gdzie najlepiej to robić? W Przelewicach! Dziś, 1 maja Ogród Dendrologiczny otworzył swoje podwoje dla zwiedzających. Wprawdzie z powodu niskich temperatur wiele kwiatów, krzewów i drzew nie rozkwitło, wcale nie przeszkadzało to tym, którzy w pierwszy dzień maja, postanowili zwiedzić ogród. 

Wiele osób przechadzało się alejkami a zwiedzających bacznie obserwowały piękne przelewickie pawie. Zapraszamy naszych Czytelników do odwiedzenia Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Cena biletu normalnego - 13 zł. Oczywiście są też bilety ulgowe. A tym, którzy mają jeszcze wątpliwości, może zachęcą wykonane tam przez nas zdjęcia.

 

Jacek Słomka

 

 

Pin It

Komentarze

+4

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Byłem w ostatnia niedziele i wszystko zamknięte.
Dużo chętnych parking pełny a wrota zamknięte!
Brawo!

Brawo ! wszędzie info że otwierają od 1 maja, umknęło ?

Byłem w piątek godz 16 ogród zamknięty, do 30. 04. 2021 miało byc za darmo.
-2

Guest

Cytuję Guest:
Byłem w ostatnia niedziele i wszystko zamknięte.
Dużo chętnych parking pełny a wrota zamknięte!
Brawo!

Brawo ! wszędzie info że otwierają od 1 maja, umknęło ?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.