niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
PRZELEWICE ZAPRASZAJĄ

Majówka, to tradycyjne grillowanie. W końcu mamy te upragnione 30 stopni Celsjusza. Szkoda tylko, że 10 w sobotę, 10 w niedzielę i 10 w poniedziałek. Podsumowując, nie jest to odpowiednia temperatura na działkowe grillowanie. Jest to jednak odpowiedni czas na spacer.

 

REKLAMA

 

Wystarczy cieplej się ubrać i można podziwiać otaczającą przyrodę. A gdzie najlepiej to robić? W Przelewicach! Dziś, 1 maja Ogród Dendrologiczny otworzył swoje podwoje dla zwiedzających. Wprawdzie z powodu niskich temperatur wiele kwiatów, krzewów i drzew nie rozkwitło, wcale nie przeszkadzało to tym, którzy w pierwszy dzień maja, postanowili zwiedzić ogród. 

Wiele osób przechadzało się alejkami a zwiedzających bacznie obserwowały piękne przelewickie pawie. Zapraszamy naszych Czytelników do odwiedzenia Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Cena biletu normalnego - 13 zł. Oczywiście są też bilety ulgowe. A tym, którzy mają jeszcze wątpliwości, może zachęcą wykonane tam przez nas zdjęcia.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+4

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Byłem w ostatnia niedziele i wszystko zamknięte.
Dużo chętnych parking pełny a wrota zamknięte!
Brawo!

Brawo ! wszędzie info że otwierają od 1 maja, umknęło ?

Byłem w piątek godz 16 ogród zamknięty, do 30. 04. 2021 miało byc za darmo.
-2

Guest

Cytuję Guest:
Byłem w ostatnia niedziele i wszystko zamknięte.
Dużo chętnych parking pełny a wrota zamknięte!
Brawo!

Brawo ! wszędzie info że otwierają od 1 maja, umknęło ?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież