BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
REMISUJEMY Z UNIĄ DOLICE

Remisem 1:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie na boisku przy Sportowej. CRS Pogoń Barlinek podejmowała u siebie Unię Dolice. Pierwsza połowa meczu należała do nas. W 16 minucie bramkę dla CRS Pogoń Barlinek strzelił Aron Michalak.

 

REKLAMA

 

Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie spotkania w 74 minucie, wynik zmienia się na remis 1:1 a gola dla przeciwników zdobywa Kamil Pieszko. Nie brakowało też kartek, które rozdała sędzia główny meczu Joanna Pando.

W pierwszej połowie żółty kartonik zobaczył Dominik Górecki z Unii Dolice, natomiast po przerwie otrzymali je: z drużyny gości Paweł Graban i Przemysław Białek a z drużyny gospodarzy Maciej Ratuszny. 

Spotkanie na barlineckiej murawie komentował Jarosław Bednarek. Kolejny mecz, tym razem już z udziałem publiczności, zostanie rozegrany 19 maja o godz. 18:00 z Iskrą Banie. 15 maja o godz. 17.00, CRS gra na wyjeździe z Sokołem Pyrzyce. 

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.