sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
REMISUJEMY Z UNIĄ DOLICE

Remisem 1:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie na boisku przy Sportowej. CRS Pogoń Barlinek podejmowała u siebie Unię Dolice. Pierwsza połowa meczu należała do nas. W 16 minucie bramkę dla CRS Pogoń Barlinek strzelił Aron Michalak.

Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie spotkania w 74 minucie, wynik zmienia się na remis 1:1 a gola dla przeciwników zdobywa Kamil Pieszko. Nie brakowało też kartek, które rozdała sędzia główny meczu Joanna Pando.

W pierwszej połowie żółty kartonik zobaczył Dominik Górecki z Unii Dolice, natomiast po przerwie otrzymali je: z drużyny gości Paweł Graban i Przemysław Białek a z drużyny gospodarzy Maciej Ratuszny.

Spotkanie na barlineckiej murawie komentował Jarosław Bednarek. Kolejny mecz, tym razem już z udziałem publiczności, zostanie rozegrany 19 maja o godz. 18:00 z Iskrą Banie. 15 maja o godz. 17.00, CRS gra na wyjeździe z Sokołem Pyrzyce.