pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
REMISUJEMY Z UNIĄ DOLICE

Remisem 1:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie na boisku przy Sportowej. CRS Pogoń Barlinek podejmowała u siebie Unię Dolice. Pierwsza połowa meczu należała do nas. W 16 minucie bramkę dla CRS Pogoń Barlinek strzelił Aron Michalak.

 

REKLAMA

 

Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie spotkania w 74 minucie, wynik zmienia się na remis 1:1 a gola dla przeciwników zdobywa Kamil Pieszko. Nie brakowało też kartek, które rozdała sędzia główny meczu Joanna Pando.

W pierwszej połowie żółty kartonik zobaczył Dominik Górecki z Unii Dolice, natomiast po przerwie otrzymali je: z drużyny gości Paweł Graban i Przemysław Białek a z drużyny gospodarzy Maciej Ratuszny. 

Spotkanie na barlineckiej murawie komentował Jarosław Bednarek. Kolejny mecz, tym razem już z udziałem publiczności, zostanie rozegrany 19 maja o godz. 18:00 z Iskrą Banie. 15 maja o godz. 17.00, CRS gra na wyjeździe z Sokołem Pyrzyce. 

 

M.Przybylska

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.