BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
JEDEN Z NAJLEPSZYCH KUCHARZY

W niedzielę 9 maja, odbył się finał programu Masterchef Junior. Wśród uczestników mieszkaniec Pełczyc, Staś Zawłocki. Z odcinka na odcinek, ten młody kucharz udowadniał, że potrafi gotować a jego awans do finału, był tylko ukoronowaniem tego wielotygodniowego wysiłku.

 

REKLAMA

 

Dwa miesiące temu, tuż przed emisją pierwszego odcinka programu, odwiedziliśmy Stasia i przeprowadziliśmy z nim krótką rozmowę. Po finale, ponownie zawitaliśmy do Pełczyc. Posłuchajcie, co nam powiedział tym razem.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+3

Guest

Brawa się należą :) Oglądałyśmy z córką wszystkie odcinki i bardzo kibicowałyśmy Stasiowi do końca wierzyłyśmy, że wygra biorąc pod uwagę całokształt to właśnie Staś powinien wygrać!!!! Moja córka tak przeżywała, aż z żalu się popłakała, że wgrała dziewczynka! Jeszcze raz brawa brawa i gratulację !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.