BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6)
FESTIWAL KARTEK I BRAMEK

Na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, ponownie słychać było głośny doping kibiców, którzy wrócili na trybuny po zniesieniu obostrzeń. 19 maja CRS Pogoń Barlinek podejmowała u siebie zajmującą 11 miejsce w ligowej tabeli, Iskrę Banie.

 

REKLAMA

 

Dzisiejsze spotkanie to nie tylko festiwal bramek ale i kartek, które w pierwszej połowie spotkania bardzo hojnie rozdawał sędzia główny. Do przerwy CRS Pogoń Barlinek, prowadziła z Iskrą Banie 2:0. Bramki dla naszej drużyny strzelili – w 20’ Łukasz Gieniec, cztery minuty później, naszą przewagę podwyższa Daniel Baranowski. 

Druga połowa meczu to kolejne gole dla CRS’u. Zdobyli je – 70’ Kamil Błaż, 72’ Adrian Dwojewski, 79’ Adrian Dwojewski, 82’ Adrian Dwojewski, 84’ ponownie Adrian Dwojewski. Jedyną bramkę dla Iskry Banie w 77’ zdobył Kamil Karbowski.

Podsumowując, CRS Pogoń Barlinek gromi Iskrę Banie 7:1. Oprócz licznych bramek, na płycie boiska rozdano bardzo dużo kartek. Do przerwy otrzymali je: CRS Pogoń Barlinek - Jakub Zięba (żółta), Daniel Baranowski (żółta), ponownie Jakub Zięba, co w konsekwencji dało kartkę czerwoną, więc nasz zawodnik musiał opuścić boisko, Kamil Błaż (żółta); Iskra Banie – Robert Kołasiewicz (żółta), Patryk Sikorski (żółta) oraz po raz kolejny Robert Kołasiewicz, co dało mu czerwoną kartkę i zakończyło grę.

Obie drużyny do końca spotkania grały więc w niepełnym składzie. W drugiej połowie meczu padły tylko dwie żółte kartki. Jedną otrzymał zawodnik CRS Mateusz Balawander a drugą Dominik Lewartowski z Iskry Banie. Kolejne sportowe emocje na barlineckiej murawie już w najbliższą sobotę. CRS Pogoń Barlinek podejmie u siebie drużynę Orła Grzędzice.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+3

Guest

Brawo CRS! Brawo Adrian!
Wydaje mi się jednak, że zamiast opisywać kartki przez pół artykułu, warto byłoby troszkę więcej tekstu poświęcić ważniejszemu, z punktu widzenia kibica, wydarzeniu. Zawodnik wpuszczony po przerwie zdobywa 4 gole i taka cisza? Toż to Dwojewski Show!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.