poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6)
FESTIWAL KARTEK I BRAMEK

Na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, ponownie słychać było głośny doping kibiców, którzy wrócili na trybuny po zniesieniu obostrzeń. 19 maja CRS Pogoń Barlinek podejmowała u siebie zajmującą 11 miejsce w ligowej tabeli, Iskrę Banie.

Dzisiejsze spotkanie to nie tylko festiwal bramek ale i kartek, które w pierwszej połowie spotkania bardzo hojnie rozdawał sędzia główny. Do przerwy CRS Pogoń Barlinek, prowadziła z Iskrą Banie 2:0. Bramki dla naszej drużyny strzelili – w 20’ Łukasz Gieniec, cztery minuty później, naszą przewagę podwyższa Daniel Baranowski.

Druga połowa meczu to kolejne gole dla CRS’u. Zdobyli je – 70’ Kamil Błaż, 72’ Adrian Dwojewski, 79’ Adrian Dwojewski, 82’ Adrian Dwojewski, 84’ ponownie Adrian Dwojewski. Jedyną bramkę dla Iskry Banie w 77’ zdobył Kamil Karbowski.

Podsumowując, CRS Pogoń Barlinek gromi Iskrę Banie 7:1. Oprócz licznych bramek, na płycie boiska rozdano bardzo dużo kartek. Do przerwy otrzymali je: CRS Pogoń Barlinek - Jakub Zięba (żółta), Daniel Baranowski (żółta), ponownie Jakub Zięba, co w konsekwencji dało kartkę czerwoną, więc nasz zawodnik musiał opuścić boisko, Kamil Błaż (żółta); Iskra Banie – Robert Kołasiewicz (żółta), Patryk Sikorski (żółta) oraz po raz kolejny Robert Kołasiewicz, co dało mu czerwoną kartkę i zakończyło grę.

Obie drużyny do końca spotkania grały więc w niepełnym składzie. W drugiej połowie meczu padły tylko dwie żółte kartki. Jedną otrzymał zawodnik CRS Mateusz Balawander a drugą Dominik Lewartowski z Iskry Banie. Kolejne sportowe emocje na barlineckiej murawie już w najbliższą sobotę. CRS Pogoń Barlinek podejmie u siebie drużynę Orła Grzędzice.