poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (8)
DOMAŃSKI SHOW PRZY SPORTOWEJ

Kolejne pozytywne emocje przy Sportowej, zapewnili swoim kibicom zawodnicy Michała Diakowa. 22 maja CRS Pogoń Barlinek, podejmowała u siebie Orła Grzędzice. Pierwsza połowa spotkania, dała naszej drużynie przewagę, która została utrzymana aż do końca meczu.

Pierwszą bramkę dla CRS już w 12 minucie, zdobywa Kamil Dydyna. Kolejne bramki to hat trick w wykonaniu Huberta Domańskiego (gole padały w 21’, 24’ oraz 46’). Nie brakowało żółtych kartek, jednak było ich zdecydowanie mniej niż w poprzednim spotkaniu. Dziś otrzymali je Grzegorz Stanisz, Jakub Jędrzejaszek oraz Maciej Ratuszny. Z drużyny Orła Grzędzice, żółte kartki sędzia pokazał dwóm zawodnikom.

CRS Pogoń Barlinek podejmuje drużynę LZS Orzeł Grzędzice. Dziś też będzie można spodziewać się „Dwojewski Show”? Oczywiście trzymamy kciuki za naszych ✊

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 22 maja 2021

Drugą połowę meczu, goście grali w osłabionym, dziesięcioosobowym składzie. Ciężko kontuzjowany został jeden z zawodników, którego zabrało Pogotowie Ratunkowe. Kontuzji doznał także bramkarz Orła, jednak nie wymagał on transportu do szpitala. Z pomocą kolegów zszedł z boiska a trener dokonał zmiany w oknie bramki. CRS Pogoń Barlinek – Orzeł Grzędzice 4:0! Mecz komentował Jarosław Bednarek.

Podczas spotkania, owacjami i okrzykami przyjęto informację o historycznym wyczynie Roberta Lewandowskiego. Pobił on rekord Gerda Muellera, strzelając swojego 41. gola w jednym sezonie Bundesligi. Bramka padła w 90 minucie spotkania. Tuż po niej, sędzia zakończył mecz.