pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TAŃCA W PM1

28 maja w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Janiny Porazińskiej, odbył się przedszkolny przegląd tańca. Pierwotnie, miał on mieć miejsce podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca, tj. 29 kwietnia, ale dopiero miesiąc później udało nam się go zrealizować. Jednak nic straconego, bowiem było więcej czasu na  treningi.

 

REKLAMA

  

Dzieci z każdej grupy wiekowej, włożyły dużo zapału w wykonanie przygotowanych układów tanecznych. Można było usłyszeć i popatrzeć na rytmy salsy, rock and rolla, twista, disco i meksykańskiego tańca ludowego.  Jury w składzie: Renata Olejnik, Stanisław Smoła i Roksana Nowicka, miało nie lada problem z wyłonieniem pierwszego miejsca. Dlatego, zdecydowało przyznać pierwsze miejsce wszystkim wykonawcom! Każdy występ kończył się wspólną zabawą z zaproszonymi gośćmi i gromkimi brawami dla tancerzy.

 

PM1 - nadesłane

 

 

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.