pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
OTWARCIE LEWIATANA

Międzynarodowy Dzień Dziecka, przypadający 1 czerwca, to ogromny powód do świętowania. I dlatego właśnie na ten dzień, zaplanowano wielkie otwarcie sklepu Lewiatan, ze specjalnymi atrakcjami dla najmłodszych. PPH Bimex oraz Lewiatan – Twój dobry sąsiad, zaprosili dzieci do wspólnej zabawy z wodzirejem, podczas której nie zabrakło konkursów z nagrodami, balonów i gadżetów.

 

REKLAMA

 

Ogromnym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy oraz brokatowe tatuaże. Jednak na tym atrakcje się nie zakończyły. Pomyślano również o tych nieco starszych. Wszyscy Klienci, którzy zrobili zakupy powyżej 50 zł, mogli wziąć udział w zabawie. 

Do wygrania były bardzo ciekawe nagrody, w tym hulajnogi. Częstowano kawą, słodkościami oraz kuszono wyjątkowymi promocjami. Przypominamy, że losowanie nagród w konkursie "Dlaczego warto robić zakupy w Lewiatanie?", odbędzie się 4 czerwca o godz. 12.00 w PPH „BIMEX”. 

 

M.Przybylska

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.