BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.375 1 1 1 1 1 Ocena 3.38 (8)
WYGRANA Z ZORZĄ DOBRZANY

02 czerwca na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbyło się kolejne spotkanie barlineckich piłkarzy. Tym razem CRS Pogoń Barlinek, podejmowała u siebie Zorzę Dobrzany. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo.

 

REKLAMA

 

Jedyną bramkę dla CRS, strzelił w 53 minucie spotkania Kamil Błaż. Była to pierwsza i jedyna bramka, jaka padła podczas tego meczu. CRS Pogoń Barlinek wygrywa z Zorzą Dobrzany 1:0. W drugiej połowie, oprócz wspomnianego gola, sędzia główny pokazał kilka żółtych kartek. Otrzymali je - Arkadiusz Emilianowicz (CRS), Mariusz Grzelak (Zorza), Wojciech Fiszer (Zorza), Przemysław Filocha (Zorza) oraz ponownie zawodnik Zorzy Mariusz Grzelak, który tuż po faulu na Adrianie Dwojewskim, zobaczył drugą w tym spotkaniu żółtą kartkę, co w konsekwencji dało mu kartkę czerwoną. 

Mecz komentował Jarosław Bednarek. Kolejne spotkanie na Sportowej już w najbliższą sobotę. CRS Pogoń Barlinek, podejmować będzie drużynę Kłosa Pełczyce.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.