pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
3.375 1 1 1 1 1 Ocena 3.38 (8)
WYGRANA Z ZORZĄ DOBRZANY

02 czerwca na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbyło się kolejne spotkanie barlineckich piłkarzy. Tym razem CRS Pogoń Barlinek, podejmowała u siebie Zorzę Dobrzany. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo.

 

REKLAMA

 

Jedyną bramkę dla CRS, strzelił w 53 minucie spotkania Kamil Błaż. Była to pierwsza i jedyna bramka, jaka padła podczas tego meczu. CRS Pogoń Barlinek wygrywa z Zorzą Dobrzany 1:0. W drugiej połowie, oprócz wspomnianego gola, sędzia główny pokazał kilka żółtych kartek. Otrzymali je - Arkadiusz Emilianowicz (CRS), Mariusz Grzelak (Zorza), Wojciech Fiszer (Zorza), Przemysław Filocha (Zorza) oraz ponownie zawodnik Zorzy Mariusz Grzelak, który tuż po faulu na Adrianie Dwojewskim, zobaczył drugą w tym spotkaniu żółtą kartkę, co w konsekwencji dało mu kartkę czerwoną. 

Mecz komentował Jarosław Bednarek. Kolejne spotkanie na Sportowej już w najbliższą sobotę. CRS Pogoń Barlinek, podejmować będzie drużynę Kłosa Pełczyce.

 

M.Przybylska

 

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.