pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
RADOŚNIE W ''RADOSNEJ'' CZYLI DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Znowu na szkolnych korytarzach słychać śmiech i okrzyki dzieci. Szkoła wróciła do swojej zwykłej pracy w przededniu święta wszystkich dzieci – Dnia Dziecka. Była to niezwykła okazja, aby ponownie razem spotykać się i bawić w niezwykłej, bo radosnej atmosferze.

 

REKLAMA

 

Kadra pedagogiczna szkoły przygotowała wiele ciekawych gier i zabaw. Dopisała pogoda i pozwoliła na przeprowadzenie wielu konkurencji sportowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu.

Wypróbowaliśmy nasz nowy teren zielony biegając po nim w sztafetach z piłkami, biegając w workach (oj, niełatwa to sztuka), niosąc piłeczkę na łyżce. Były także zabawy wymagające zręczności i refleksu, który się bardzo rozleniwił na zdalnym nauczaniu. Rywalizacja była zażarta, a wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i słodkim poczęstunkiem. W szkole zobaczyli prezentację o tym, jak niegdyś dzieci bawiły się na podwórku, co kolekcjonowały (wielu rodziców pamięta słodki zapach gumy balonowej i wielu zbierało pachnące papierki z historyjkami o przygodach bohaterów Disneya). Uczniowie każdej klasy przygotowywali kolaże na wybrany temat i mogli narysować swoich nauczycieli nie oszczędzając ich w karykaturze.

Radości i słodkości było wiele! Czekają nas jeszcze szkolne dni, ale wszyscy już czują, że niedługo wyczekiwane i zasłużone wakacje, które przywrócą nas do normalnego życia.

 

NSP „Radosna” - nadesłane
mgr J. Nowokuńska
Autor zdjęć W. Pfeifer

 

 

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.