BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
WYGRANA POGONI

5 czerwca na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbył się kolejny dzień meczowy. W piękną, słoneczną sobotę, CRS Pogoń Barlinek podejmowała drużynę Kłos Pełczyce. Był to ostatni mecz Ligii Okręgowej w tym sezonie, który Pogoń zagrała na swoim boisku.

 

REKLAMA

  

W pierwszej połowie spotkania (32’), bramkę dla CRS zdobywa Hubert Domański. W 70’ meczu, w okno bramki przeciwnika piłkę wrzuca Kamil Dydyna, zwiększając naszą przewagę do 2:0. I taki wynik meczu, utrzymał się już do końca spotkania.

CRS Pogoń Barlinek – Kłos Pełczyce 2:0.

Jak powiedział nam w ramach ciekawostki, komentator meczu Jarosław Bednarek, dzisiejsze spotkanie było „braterską rywalizacją”. Dlaczego? W drużynie Kłosa Pełczyce i drużynie CRS Pogoń Barlinek grają bracia. Dziś, stanęli w przeciwnych drużynach. Alan Michalak (Kłos) – Aron Michalak (CRS) oraz Piotr Kądziela (Kłos) – Marcin Kądziela (CRS). W trakcie meczu padły również dwie żółte kartki. Otrzymali je zawodnicy Kłosa Pełczyce. Kolejne spotkanie, nasza drużyna rozegra 9 czerwca w Suchaniu z tamtejszym Orkanem.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.