pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
WYGRANA POGONI

5 czerwca na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbył się kolejny dzień meczowy. W piękną, słoneczną sobotę, CRS Pogoń Barlinek podejmowała drużynę Kłos Pełczyce. Był to ostatni mecz Ligii Okręgowej w tym sezonie, który Pogoń zagrała na swoim boisku.

 

REKLAMA

  

W pierwszej połowie spotkania (32’), bramkę dla CRS zdobywa Hubert Domański. W 70’ meczu, w okno bramki przeciwnika piłkę wrzuca Kamil Dydyna, zwiększając naszą przewagę do 2:0. I taki wynik meczu, utrzymał się już do końca spotkania.

CRS Pogoń Barlinek – Kłos Pełczyce 2:0.

Jak powiedział nam w ramach ciekawostki, komentator meczu Jarosław Bednarek, dzisiejsze spotkanie było „braterską rywalizacją”. Dlaczego? W drużynie Kłosa Pełczyce i drużynie CRS Pogoń Barlinek grają bracia. Dziś, stanęli w przeciwnych drużynach. Alan Michalak (Kłos) – Aron Michalak (CRS) oraz Piotr Kądziela (Kłos) – Marcin Kądziela (CRS). W trakcie meczu padły również dwie żółte kartki. Otrzymali je zawodnicy Kłosa Pełczyce. Kolejne spotkanie, nasza drużyna rozegra 9 czerwca w Suchaniu z tamtejszym Orkanem.

 

M.Przybylska

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.