niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
POSTAWIONO KONSTRUKCJE POMOSTÓW

Pod koniec kwietnia, pisaliśmy o postępach prac na terenie starych zakładów drzewnych przy ul. Jeziornej. Wówczas, kończono tam podłącza wodno – kanalizacyjne oraz rozpoczynano układanie kostki. Dziś ponownie odwiedziliśmy to miejsce. Przez ten czas, czyli ponad miesiąc, bardzo dużo się tam zmieniło. 

 

REKLAMA

 

Zadanie „Wykonanie Miejskiego Centrum Rekreacji i Integracji Społecznej w Barlinku”, którego realizacją zajmuje się firma barlineckiego przedsiębiorcy Sebastiana Owczarza, obejmuje wiele ciekawych punktów. Do tej pory zrealizowano kilka z nich. Prace związane z budową drogi z kostki betonowej, zostały już w dużej części zakończone.

Postawiono już wiatę rekreacyjną oraz konstrukcje dwóch pomostów. Będą to - pomost rekreacyjny pełniący funkcję punktu widokowego i pomost pływający z możliwością cumowania. Za kilka dni, stanie już toaleta systemowa. Przypomnijmy, że zgodnie z przedstawionym przez wykonawcę harmonogramem, zakończenie prac i odbiór całości zadania, planowane jest z końcem sierpnia tego roku.

 

M.Przybylska

 

Zobaczcie jak wyglądają postępy w pracach na terenie starych zakładów drzewnych 🏖

Opublikowany przez Barlinek24.pl Czwartek, 10 czerwca 2021

  

Komentarze

+6

Guest

Kiedy zostanie dokończony pomost koło "Pamu"? , miał być najdłuższy i najładniejszy ( wg podanego projektu), a wyszła szkarada niedokończona . Ktoś chyba odbierał ten projekt , tyle czasu minęło , a może kaski brakło i nie ma komu się przyznać? Wstyd jak zwykle , takich mamy włodarzy. Jedno nie dokończone a klapy do orderów stoją w kolejce po następne .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.