pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
POSTAWIONO KONSTRUKCJE POMOSTÓW

Pod koniec kwietnia, pisaliśmy o postępach prac na terenie starych zakładów drzewnych przy ul. Jeziornej. Wówczas, kończono tam podłącza wodno – kanalizacyjne oraz rozpoczynano układanie kostki. Dziś ponownie odwiedziliśmy to miejsce. Przez ten czas, czyli ponad miesiąc, bardzo dużo się tam zmieniło. 

 

REKLAMA

 

Zadanie „Wykonanie Miejskiego Centrum Rekreacji i Integracji Społecznej w Barlinku”, którego realizacją zajmuje się firma barlineckiego przedsiębiorcy Sebastiana Owczarza, obejmuje wiele ciekawych punktów. Do tej pory zrealizowano kilka z nich. Prace związane z budową drogi z kostki betonowej, zostały już w dużej części zakończone.

Postawiono już wiatę rekreacyjną oraz konstrukcje dwóch pomostów. Będą to - pomost rekreacyjny pełniący funkcję punktu widokowego i pomost pływający z możliwością cumowania. Za kilka dni, stanie już toaleta systemowa. Przypomnijmy, że zgodnie z przedstawionym przez wykonawcę harmonogramem, zakończenie prac i odbiór całości zadania, planowane jest z końcem sierpnia tego roku.

 

M.Przybylska

 

Zobaczcie jak wyglądają postępy w pracach na terenie starych zakładów drzewnych 🏖

Opublikowany przez Barlinek24.pl Czwartek, 10 czerwca 2021

  

Pin It

Komentarze

+4

Guest

Kiedy zostanie dokończony pomost koło "Pamu"? , miał być najdłuższy i najładniejszy ( wg podanego projektu), a wyszła szkarada niedokończona . Ktoś chyba odbierał ten projekt , tyle czasu minęło , a może kaski brakło i nie ma komu się przyznać? Wstyd jak zwykle , takich mamy włodarzy. Jedno nie dokończone a klapy do orderów stoją w kolejce po następne .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.