BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.83 (24)
FABRYKA TAŃCA BARLINEK I ICH GALA

19 czerwca w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyło się kolejne już w tym miesiącu święto tańca. Tym razem, na swoje show zaprosiła Fabryka Tańca Barlinek. Jak powiedziała kierownik zespołu Katarzyna Stanisławska tuż przed rozpoczęciem gali, ten rok był trudny.

 

REKLAMA

 

Na próbach nigdy nie było pełnego składu, w związku z tym poprosiła o wyrozumiałość, gdyby zdarzyły się małe wpadki. Blisko stu tancerzy, pokazało swoje najlepsze tańce. Widzowie mieli okazję obejrzeć m.in. choreografie przygotowywane specjalnie na liczne konkursy on-line, w których podczas pandemii zespół brał udział. Konkursy, podczas których zdobyli puchary i medale. Zostały im one wręczone właśnie na tej gali. 

Tuż przed finałem zaproszono na scenę sponsorów, przyjaciół i rodziców, którym podziękowano za wsparcie. Wręczono również tytuł „Super Mama”, którą w tym roku została Iwona Bogusław. Na scenie, z drobnymi prezentami i słodyczami oraz wyrazami uznania dla zespołu, głos zabrali m.in. wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, burmistrz Dariusz Zieliński, dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz. Do zobaczenia za rok, wówczas zapewne przy pełnej już sali. 

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.