BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
BOK ZAPRASZA NA FESTYN ''OD CZYTELNIKA PO NAUKOWCA''

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkie dzieci (i nie tylko), na wakacyjny festyn „Od czytelnika po naukowca”. 26 czerwca (sobota) godz. 15:30 – 20.00 Rynek Miejski w Barlinku. Tego dnia czekać będzie mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie gościa specjalnego – Stasia Zawłockiego, finalisty 6 edycji show „Masterchef Junior”.

 

REKLAMA

 

W programie festynu m.in. pokaz naukowy „Suchy lód”, warsztaty kulinarne, koncert Swietlany Lewickej a także bajka, podczas której wraz z sympatycznym nielotem, ptakiem Dodo, ruszymy w muzyczna podróż do Włoch. Późnym wieczorem, na tych już nieco starszych widzów, w Europejskim Centrum Spotkań, czekać będzie kino plenerowe.

Dodatkowe atrakcje: stanowisko interaktywne Laboratorium Fizycznych Zagadek i Świat Robotów, strefa malucha – gry i zabawy dla dzieci, bańki mydlane, eksperymenty z wodą, stanowisko z klockami LEGO, warsztaty ilustracji do literatury fantastycznej, kącik czytelnika z książkami Stanisława Lema oraz stoisko wolnej książki „bookcrossing”;

Szczegóły na plakacie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

Barlinecki Ośrodek Kultury - nadesłane

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.