niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
AMATORSKA LIGA K-1 ORAZ TURNIEJ MUAY THAI DZIECI I MŁODZIEŻY

Emocje jeszcze nie opadły po zawodach Amatorskiej Ligi K-1 i Turnieju Muay Thai Dzieci i Młodzieży w Stawie, których organizatorem była Akademia Sportów Walki BORAN TEAM przy współpracy KOBIET STAWU.

 

REKLAMA

 

Na galę przybyło ponad 60 zawodników z klubów: Korona Gym Słubice, Nak Muay Rewal, Faight Academy Stardard, Jamniuk Gorzów, Granda Team Sulechów, KSW Gladiator Bolesławiec, STB Świnoujście, Boran Team Barlinek, Boran Team Myślibórz, Boran Team Staw. Miłośnicy sportów walki mogli oglądać pojedynki na zasadach K-1 i Muay Thai. 

Nasz Klub reprezentowało 16 zawodników. Mocną walkę stoczył Artur Wójcik z Barlinka, wygrywając w świetnym stylu Turniej z dwoma przeciwnikami. Fabian Żychliński ze Stawu dał piękny popis swoich umiejętności i znokautował swojego przeciwnika z Faight Academy Stargard. Trenerzy są bardzo dumni ze swoich podopiecznych, ponieważ regularne treningi dają już efekty przez mądrą i techniczną pracę w ringu. Każdy z zawodników nagrodzony został pucharem i medalem oraz nagrodami rzeczowymi. Uczestnicy zawodów dostarczyli nam wiele emocji i pokazali na co ich stać. Organizatorzy imprezy, otrzymali wiele pochlebnych opinii, okazało się że w tak małej miejscowości, można zorganizować imprezę sportową na wysokim poziomie.

Zawody zostały zorganizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze, Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wielkopolskim, Gminy Lubiszyn, Fitness Center Miczel Myślibórz, Medycyna Konopna Barlinek, Sklep NINA w Karsku Janina Siedlecka, Robert Rutkowski, Michał Najman.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i organizacji zawodów.

Do zobaczenia, na kolejnej edycji.

 

Boran Team Barlinek – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież