BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
ODNAWIAJĄ POMOST

Od kilku dni przy ul. Jeziornej, trwają prace przy odnowieniu pomostu widokowego. Z zadaszeń, ściągany jest stary i mocno już zniszczony gont. Po jego zdjęciu, zostanie położona papa podkładowa i ponownie materiał do krycia poszyć dachowych.

 

REKLAMA

  

Dodatkowo, na odcinku tylko pomostu, pomalowane zostaną barierki. Termin zakończenia prac wyznaczono na koniec lipca i jak udało nam się dowiedzieć od wykonawcy, nie planowane są żadne przesunięcia. 

O m.in. koszty prowadzonych prac, zapytaliśmy w barlineckim Ratuszu. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, przeczytają ją Państwo w naszym serwisie. Na koniec dodajmy, że podczas XLI sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 24 czerwca w Barlineckim Ośrodku Kultury, wniosek „o oczyszczenie i pomalowanie pomostu widokowego przy ul. Jeziornej”, złożył radny Michał Antosiewicz.

 

M.Przybylska

 

 

ODNAWIAJĄ POMOST W BARLINKU

  

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.