pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
ODNAWIAJĄ POMOST

Od kilku dni przy ul. Jeziornej, trwają prace przy odnowieniu pomostu widokowego. Z zadaszeń, ściągany jest stary i mocno już zniszczony gont. Po jego zdjęciu, zostanie położona papa podkładowa i ponownie materiał do krycia poszyć dachowych.

 

REKLAMA

  

Dodatkowo, na odcinku tylko pomostu, pomalowane zostaną barierki. Termin zakończenia prac wyznaczono na koniec lipca i jak udało nam się dowiedzieć od wykonawcy, nie planowane są żadne przesunięcia. 

O m.in. koszty prowadzonych prac, zapytaliśmy w barlineckim Ratuszu. Jak tylko otrzymamy odpowiedź, przeczytają ją Państwo w naszym serwisie. Na koniec dodajmy, że podczas XLI sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 24 czerwca w Barlineckim Ośrodku Kultury, wniosek „o oczyszczenie i pomalowanie pomostu widokowego przy ul. Jeziornej”, złożył radny Michał Antosiewicz.

 

M.Przybylska

 

 

ODNAWIAJĄ POMOST W BARLINKU

  

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.