pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
RANCZO W DOLINIE PŁONI ZAPRASZA

Z dala od miejskiego zgiełku, położone w jednym z najpiękniejszych miejsc Puszczy Barlineckiej – to tu znajdziesz Ranczo w Dolinie Płoni, nowe atrakcyjne miejsce na mapie Barlinka. Rewelacyjna lokalizacja na obrzeżach miasta, w otoczeniu lasów i jezior, to gwarancja wypoczynku oraz idealne miejsce na Twoją imprezę okolicznościową.

Tylko u nas zorganizujesz przyjęcie, o którym marzyło Twoje dziecko. Specjalnie dla najmłodszych, stworzyliśmy idealną przestrzeń do zabaw na łonie natury. Oprócz pęknie udekorowanego pawilonu, w naszej ofercie znajdziecie liczne atrakcje w tym m.in. dmuchany zamek, tatuaże brokatowe, popcorn, trampolinę, bańki mydlane, namiot z piłeczkami i huśtawki. Ranczo oferuje też boisko do siatkówki, badmintona, piłki nożnej oraz piaskownicę. Nie brakuje też zabaw ruchowych, przy oprawie muzycznej z ulubionymi przebojami Waszych pociech.

 

RANCZO W DOLINIE PŁONI ZAPRASZA

 

A może to Ty chcesz zorganizować swoje urodziny, wieczór panieński, kawalerski, rocznicę ślubu bądź Twoja firma zastanawia się gdzie zrobić spotkanie integracyjne? Nasz namiot może pomieścić maksymalnie 45 osób. My ze swej strony oferujemy m.in. grilla z wędzarnią, prąd, wodę, lodówkę i sprzęt muzyczny, niezbędny na takich imprezach.

 

 

Ranczo w Dolinie Płoni - Twoje idealne miejsce na imprezę!

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów.

 

Ranczo w Dolnie Płoni
ul. Fabryczna 15

74-320 Barlinek

tel. 531 710 062

 

  

 

[Artykuł sponsorowany]

 

Pin It