BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.83 (6)
KAŻDY Z ŻYCIU ROBI GŁUPSTWA

Julita Kożuszek, to znakomita wokalistka i choreograf. Publiczności szerzej znana jako aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa. Prywatnie golfistka i miłośniczka zwierząt. W Barlinku, gościła już wielokrotnie i jak sama powiedziała, jest to wspaniałe miejsce, do którego chętnie wraca.

 

REKLAMA

 

Zauroczyła się nie tyle samym miasteczkiem, co jego mieszkańcami. 18 lipca na Rynku Miejskim, odbył się koncert „Każdy w życiu robi głupstwa, czyli zanuć, zatańcz, zaśpiewaj!", podczas którego Julita Kożuszek zachęcała nie tylko do wspólnego śpiewania ale i tańca.

Koncertowi, towarzyszył kącik dla najmłodszych oraz warsztaty plastyczne. Organizatorem tego muzycznego, niedzielnego popołudnia, był Barlinecki Ośrodek Kultury.

 

M.Przybylska

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.