BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (8)
WYGRANA ZE SŁUBICAMI

23 lipca wieczorem, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbył się mecz sparingowy pomiędzy drużynami CRS Pogoń Barlinek, a czwartoligową MKS Polonia Słubice. Było to już drugie spotkanie podopiecznych trenera Michała Diakowa, rozegrane w przerwie między rozgrywkami.

 

REKLAMA

 

Pierwsze odbyło się 18 lipca (CRS Pogoń Barlinek - Klub Sportowy Piast Karsko 4:3) a przed piłkarzami jeszcze dwa - z drużynami KS Zwolbet Spartak Deszczno i Akademia Piłkarska Gavia Choszczno Sp. z o.o. Dzisiejsze spotkanie z drużyną MKS Polonia Słubice, zakończyło się bardzo optymistycznym wynikiem dla gospodarzy. CRS pokonała czwartoligową Polonię 3:1

W drużynie gości, zagrał pochodzący ze Słubic, jednak grający dawniej w drużynie Pogoni Barlinek, Mariusz Guraj. Przez fanów barlineckiej piłki wspominany do dziś, jako jeden z najlepszych zawodników.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.