Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 26 kwietnia 2024r.   imieniny: Artemon, Klaudiusz, Marcelin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ENA - UWOLNIJ SKRZYDŁA MARZEŃ

Połączenie piękna, nowoczesności, ideału, niezaprzeczalnie oryginalnego stylu i tego czegoś… czyli wsłuchania się w Wasze marzenia. Pracownia „ENA” powstała ze snów, pragnień i chęci stworzenia miejsca, w którym każdy będzie mógł poczuć się wyjątkowo.

Nazywam się Ewa Jasińska i specjalnie dla Ciebie tworzę arcydzieła, które stają się ozdobą wyjątkowych chwil w Twoim życiu. Dzięki najdrobniejszym sugestiom, zjawiskowe bukiety i dekoracje które ode mnie odbieracie, są odzwierciedleniem Waszych życzeń dla najbliższych. Szukasz pomysłu na randkę doskonałą?

Oprócz kwiatów, postaw na unikatowe świece, które wprowadzą Was w romantyczny nastrój. Są to naturalne świece sojowe o szerokiej gamie zapachowej, które wykonuję sama. A może chcesz zrobić komuś urodzinową niespodziankę? Tutaj sprawdzą się balony z helem, bukiet kwiatów lub oryginalna kompozycja. Co mam na myśli? Specjalnie na Twoje życzenie stworzę bukiet ze słodyczy lub wszystkiego czego tylko zapragniesz.

Jestem po to, by spełniać marzenia, więc w mojej ofercie znajdziesz wiele innych projektów. Dekoracje, w tym te z gigantycznych kwiatów, rekwizyty do sesji zdjęciowych, makramy, kwiaty cięte i doniczkowe, łapacze snów i wiele innych. Wykonuję też usługę personalizacji. Napiszę co tylko chcesz na wielkich metrowych kulach, helowych balonach, czy też drewnianych pudełkach, w których schowasz swoje skarby.

 

 

Od dłuższego czasu, współpracuję z najlepszymi polskimi projektantami i fotografami. Wspólnie z nimi tworzę niepowtarzalne sesje zdjęciowe, podczas których modele i modelki przeobrażają się w anioły i demony. Wszystko za sprawą ogromnych, wykonywanych przeze mnie skrzydeł, które tworzyłam też na specjalne zamówienie dla „Królowych życia”.

 

 

Zapraszam Cię do kontaktu – miło mi będzie wsłuchać się w Twoje dekoracyjne marzenia.

Wspólnie stworzymy coś pięknego.

tel. 781 463 549

www.facebook.com/Enapracowniajasinska

Już wkrótce, pracownia „ENA” również stacjonarnie.

Szczegóły niebawem.

 

💜💜💙 praca wre !!!

Opublikowany przez Ena - Pracownia Jasińska Czwartek, 29 lipca 2021