BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.4 1 1 1 1 1 Ocena 4.40 (5)
UCZCILI PAMIĘĆ TOMKA NOWICKIEGO

Już po raz szósty rozegrano mecz piłki nożnej, dla uczczenia trenera i wychowawcy młodzieży Tomasza Nowickiego, który zmarł 4. sierpnia 2015 roku. Na stadionie miejskim im. Bronisława Bagińskiego zebrali się m.in. dawni przyjaciele Tomka Nowickiego, jego uczniowie, piłkarze, którzy grali z nim w jednej drużynie, kibice piłki nożnej.

 

REKLAMA

 

W drużynie Przyjaciół Tomka (żółte koszulki na zdjęciach) zagrali: Grzegorz Zieliński, Michał Diaków, Kacper Błaż, Andrzej Błaż, Sebastian Deringer, Krzysztof Karwecki, Marek Parniak, Jan Rączewski, Paweł Suwiński, Seweryn Wrzeszcz, Dariusz Olejnik, Arkadiusz Skórczyński i Damian Hyży. 

Drużynę CRS Pogoń Barlinek reprezentowali: Patryk Tazbir, Michał Banaś, Daniel Baranowski, Kamil Ciesielski, Cezary Bilas, Mateusz Gadzała, Kamil Błaż, Kamil Dydyna, Kacper Czarnecki, Hubert Domański, Łukasz Gieniec, Łukasz Blezień, Jan Chudy, Mateusz Czajkowski i Szymon Kowalski.

Grano 2 razy po 40 minut. Mecz zakończył się wynikiem 6 : 3 dla drużyny Przyjaciół Tomka. Ale, jak mówił po zakończeniu spotkania komentujący je Jarosław Bednarek, nie o wynik w nim chodziło, ale o uczczenie pamięci Tomasza Nowickiego. Mecz sędziował Marek Kurzawski.

Dodajmy jeszcze, że przed meczem wręczono statuetkę dla najlepszego młodzieżowca im. Tomasza Nowickiego. Otrzymał ją Hubert Domański. Statuetkę ufundował Barlinecki Ośrodek Kultury, a wręczyła ją wdowa po Tomaszu Nowickim. Pomysłodawcą jej ufundowania  i wręczania przez kolejne lata jest Piotr Staszak.

 

Jacek Słomka    

 

Mecz sędziował Marek Kurzawski. Artykuł został poprawiony. Przepraszamy za błąd. 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.