pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
CENTRUM REKREACYJNE DO KOŃCA SIERPNIA

W lipcu, rozpoczęły się prace związane z zadaniem „Centrum rekreacyjne mieszkańców Moczkowa”.  Projekt sołecki, który zwyciężył w ubiegłorocznym głosowaniu w Budżecie Obywatelskim i zyskał 1220 Państwa głosów, zostanie zrealizowany do 31 sierpnia. Koszt prac wyniesie blisko 76 tys. zł.

 

REKLAMA

 

Dokumentacja projektowa, opłacona w 2020 roku w ramach funduszu sołeckiego, to dodatkowe 3.322,50 zł. Jak dowiedzieliśmy się w barlineckim Ratuszu, wykonawcą jest firma z Jarosławia i nie będzie przesunięć w terminie oddania miejsca do dyspozycji mieszkańców Moczkowa.

Centrum przy ul. Myśliborskiej na „Osiedlu Leśnik”, to budowa placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej. Będą, a w zasadzie już w części stoją - huśtawki, karuzela, domek ze zjeżdżalnią, stół do ping-ponga oraz urządzenia do ćwiczeń.

 

M.Przybylska

 

 

 

Pin It

Komentarze

+3

Guest

W tym roku któryś z mieszkańców przy ul.Przemyslowej może złożyć wniosek z projektem na plac zabaw na tym osiedlu i wystartować w konkursie na budżet obywatelski 2022r. :) Każdy mieszkaniec gminy ma do tego prawo
+5

Guest

Super że place zabaw powstają :-) , tylko o ośiedlu na ul, Przemysłowej w Barlinku się zapomina które już ponad 30 lat istnieje i nawed porządnej huśtawki nie ma ,, :-( ..

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.