Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
CENTRUM REKREACYJNE DO KOŃCA SIERPNIA

W lipcu, rozpoczęły się prace związane z zadaniem „Centrum rekreacyjne mieszkańców Moczkowa”.  Projekt sołecki, który zwyciężył w ubiegłorocznym głosowaniu w Budżecie Obywatelskim i zyskał 1220 Państwa głosów, zostanie zrealizowany do 31 sierpnia. Koszt prac wyniesie blisko 76 tys. zł.

 

REKLAMA

 

Dokumentacja projektowa, opłacona w 2020 roku w ramach funduszu sołeckiego, to dodatkowe 3.322,50 zł. Jak dowiedzieliśmy się w barlineckim Ratuszu, wykonawcą jest firma z Jarosławia i nie będzie przesunięć w terminie oddania miejsca do dyspozycji mieszkańców Moczkowa.

Centrum przy ul. Myśliborskiej na „Osiedlu Leśnik”, to budowa placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej. Będą, a w zasadzie już w części stoją - huśtawki, karuzela, domek ze zjeżdżalnią, stół do ping-ponga oraz urządzenia do ćwiczeń.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

+4

Guest

W tym roku któryś z mieszkańców przy ul.Przemyslowej może złożyć wniosek z projektem na plac zabaw na tym osiedlu i wystartować w konkursie na budżet obywatelski 2022r. :) Każdy mieszkaniec gminy ma do tego prawo
+5

Guest

Super że place zabaw powstają :-) , tylko o ośiedlu na ul, Przemysłowej w Barlinku się zapomina które już ponad 30 lat istnieje i nawed porządnej huśtawki nie ma ,, :-( ..

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.