BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.2 1 1 1 1 1 Ocena 3.20 (5)
FAMILIJNY PROJEKT

W dniach 19-23 lipca w Barlineckim Ośrodku Kultury, miało miejsce polsko-niemieckie spotkanie pn. „Spotkanie familijne w Barlinku”. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, udało nam się w końcu wrócić choć na chwilę do spotkań w realu.

 

REKLAMA

 

W tym roku, do Barlinka zaprosiliśmy grupę z Prenzlau, a były to mamy z małymi dziećmi oraz opiekunami z IG Frauen und Familie Prenzlau e.V. Z polskiej strony, nasze zaproszenie przyjęli rodzice z maluchami. Były to głośne i wesołe dni, które przebiegły w bardzo miłej atmosferze.  Dla najmłodszych przygotowana była sala zabaw, w której nad bezpieczeństwem czuwali opiekunowie lub rodzice.

W czasie trwania spotkania przeprowadziliśmy zajęcia edukacyjno-kulturalne, odbyły się m.in. warsztaty kreatywne i artystyczne dla rodziców oraz starszych dzieci. Przeprowadziliśmy również rozmówki polsko-niemieckie, aby nasi goście mogli swobodnie się poruszać i porozumieć w obcym mieście. Wspólnie spacerowaliśmy po Puszczy Barlineckiej oraz placach zabaw.

Całe przedsięwzięcie zostało dofinansowane  przez Unię  Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia- Polska w Euroregionie Pomerania).

 

BOK - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.