BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
4.25 1 1 1 1 1 Ocena 4.25 (8)
ŚWIĘTO KOLORÓW

Kolorowe, uśmiechnięte twarze, tylko pozytywne emocje, taniec, muzyka – tak właśnie wyglądało niedzielne popołudnie 08 sierpnia w Parku im. Emanuela Laskera. W tym dniu, odbyło się Holi Święto Kolorów, którego organizatorem był Barlinecki Ośrodek Kultury.

 

REKLAMA

  

Zanim kolory wystrzeliły w niebo, w parku spotkali się miłośnicy CrossFit oraz jogi. Przygotowano strefę z klockami dla najmłodszych, grupa „W kręgu sztuki” prezentowała swoje prace, a dzięki spektaklowi „JULiJAN – dzieciom”, każdy choć na chwilę mógł stać się aktorem. Bardzo dużą atrakcją, było przygotowane przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie „Pianaparty”. 

 

Kto z Was odwiedził Festiwal Kolorów w Barlinku?

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 8 sierpnia 2021

 

Druhowie przygotowali także punkt z wodą, gdzie można było nie tylko się schłodzić ale też zmyć z siebie kolorowy proszek. Holi Święto Kolorów, to zabawa polegająca na obsypywaniu się i wyrzucaniu w górę kolorowego pudru. Takie wyrzuty, odbywały się co trzydzieści minut. W oczekiwaniu na ten moment, nie brakowało muzyki na żywo, granej przez DJ’a,  a także przygotowanych przez niego zabaw z nagrodami. Niedzielny „Festiwal kolorów w parku im. Emanuela Laskera”, zakończył koncert zespołu Wolter.

 

M.Przybylska

 

PianaParty z OSP Mostkowo!

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 8 sierpnia 2021

 

 

 

Komentarze

+10

Guest

Cytuję Guest:
Nie powiem. Zabawa dla dzieci przednia. Ale 10zł za parogramowy woreczek zabarwionej mąki to po prostu zdzierstwo.

Żeby to organizator chociaż w ogłoszeniu poinformował ze takie mają rodzice koszta ponieść, była niestety tylko wzmianka że wstęp darmowy, co można uznać za chwyt marketingowy, bo na miejscu żal było by już zmanipulowanym dzieciakom nie ufundować tej chwili radości i czegoś nowego
+4

Guest

Mnóstwo zabawy, pełne spektrum wizualnych doznań, dobra muzyka i… brudny outfit od stóp do głów, a to wszystko składa się na imprezę, której nie sposób zapomnieć. Holi to hinduistyczne święto radości i powitania wiosny wśród Hindusów i osób pochodzenia indyjskiego.Rozpalane są ogniska upamiętniające mityczną postać spaloną przez króla demonów – Holikę, mieszkańcy malują twarze, wierząc, że przyniesie im to zdrowie oraz szczęście, liczne parady przechodzą ulicami miast oblewając się wodą i rzucając barwnymi proszkami, . Święto Holi znosi jakiekolwiek podziały, nie liczą się kasty, ani religie, a najważniejsza jest beztroska zabawa, w którą angażują się wszyscy mieszkańcy. Festiwal ten rozprzestrzenił się w ostatnich latach w częściach Europy i Ameryki Północnej jako święto miłości i kolorów wiosny.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.