BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
JEDYNA TAKA OPRAWA MECZU

Dawno już Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego nie gościł tylu kibiców piłki nożnej co 14 sierpnia. W sobotnie popołudnie, na meczu inauguracyjnym nowego sezonu, spotkali się zawodnicy CRS Pogoń Barlinek oraz Unii Dolice.

 

REKLAMA

W pierwszej połowie spotkania, po bramce samobójczej, nasza drużyna objęła prowadzenie 1:0. Niestety, druga połowa i niefortunna interwencja naszego bramkarza, doprowadza do remisu 1:1. Takim też wynikiem zakończyło się to sobotnie spotkanie. W tym roku, barlinecka drużyna obchodzi swoje 75-lecie. Zmieniały się nazwy, jednak duch i serce do walki, ciągle pozostało to samo. W związku z tymi urodzinami, niezwykła oprawę przygotowali kibice. Świętowano nie tylko na boisku, bowiem tuż po spotkaniu, zaproszono wszystkich na promenadę Jeziora Barlineckiego, gdzie odpalono racje i fajerwerki.

Tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego głównego, minutą ciszy uczczono zmarłego kilka dni temu Ryszarda Tarczewskiego, członka Pogoni Barlinek, działacza i wiernego kibica. Spotkanie na Sportowej, komentował Jarosław Bednarek.

 

M.Przybylska

 

Pogoń Barlinek świętuje 75 lat!

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 14 sierpnia 2021

 

Niespodzianka z okazji 75-lecia Pogoni Barlinek

Opublikowany przez Barlinek24.pl Sobota, 14 sierpnia 2021

 

75-lecie Pogoni Barlinek 📸 Mateusz Zych

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 15 sierpnia 2021

 

 

 

Komentarze

+2

Guest

Doceniam zaangażowanie organizatorów dopingu dla naszej drużyny, cieszę się że kibice dopisali:) Mam tylko nadzieję, że organizatorzy zachowają się do końca elegancko i pozdejmują "foliowe zaproszenia" z ulic miasta. Pozdrawiam :-)
+31

Guest

Przechodzac slyszalem jak chlopak przez megafon mowil i nawolywal do tego aby pokazac ze Barlinecka mlodziez potrafi bawic sie z klasa zeby zadne race i smieci nie trafialy do jeziora ani na trawnik. Macie u mnie za to Duzy szacunek. Pozdrawiam zycze duzo satysfakcji i powodzenia w nadchodzacym sezonie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.