niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
4.7058823529412 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (17)
CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZAKÓW

Bezdomnych zwierząt potrzebujących naszej pomocy, jest bardzo dużo. Wiele, znajduje się pod opieką Fundacji Przyjaciele Czterech Łap, która wraz z Barlineckim Ośrodkiem Kultury, zorganizowała koncert charytatywny.

 

REKLAMA

 

Wydarzenie miało miejsce 15 sierpnia na Rynku Miejskim. Wesprzeć zwierzaki można było w różny sposób. Wrzucając do puszki, bądź biorąc udział w licytacjach. Na specjalnie przygotowanych stoiskach, prowadzono warsztaty artystyczne, można było „odschroniskować” zwierzaka (czyli za symboliczną kwotę, wyciągnąć z klatki maskotkę) czy też spróbować kuchni wegańskiej. 

Nie zabrakło koncertów. Przed mieszkańcami Barlinka wystąpili – saksofonista Andrzej Jędrzejak oraz zespół „Romantic”, w składzie Teresa Czerwik, Bogusława Idzińska, Marian Pieczko, Krystian Hurec oraz Roman Lackowski. Koncert poprowadziła Katarzyna Mielcarek.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

+11

Guest

Uważam, że nie ma potrzeby antagonizować pomocy - ważne są oba cele. Każda pomoc jest dobra i każdy może się przyłączyć do obu zbiórek. Cierpią zarówno ludzie jak i zwierzęta. Pomagajmy i nie oceniajmy:)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież