niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
FEELING SUMMER CAMP - DOŁĄCZ DO RODZINY FDG

Ubiegły rok niestety nie pozwolił nam zorganizować obozu tanecznego. Jednak teraz było zupełnie inaczej. 2021 okazał się łaskawszy i nareszcie się udało się. Wybrany przez nas kierunek to Świeradów Zdrój – czyli tym razem góry.

 

REKLAMA

 

Ponad 90-cio osobowa grupa tancerzy i opiekunów wyruszyła na obóz, by wypoczywać ale przede wszystkim szkolić swoje umiejętności taneczne pod czujnym okiem siedmiu zaproszonych trenerów . Był czas na pracę ale także na zwiedzanie i różne zabawy. Nasi tancerze pokazali, że zarówno doskonale czują się na deskach sali jak i podczas wszelkich rozrywek. Były ogniska, karaoke, zwiedzanie miasta i jego atrakcji oraz wieczorne zabawy. Słowa nie pokażą tego, jak doskonale się tam bawiliśmy. Więc zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Autor filmiku: Krzysztof Osiński

 

A może chcesz spełnić swoje marzenie i zostać tancerzem? Otworzymy te drzwi specjalnie dla Ciebie! Odważ się a zobaczysz, że warto spełniać pragnienia. Dołącz do rodziny Feeling Dance Group, bez względu na to czy masz 6 czy 60 lat. Oficjalnie ogłaszamy nabór! Zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczynki, panów oraz panie. Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń 603 681 587.

 

Nadesłane - Feeling Dance Group

 

 

  

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.