wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

3.125 1 1 1 1 1 Ocena 3.13 (8)
STAL SIĘ NIE UGIĘŁA

Chyba nie takiego wyniku meczu spodziewali się zawodnicy CRS Pogoń Barlinek oraz kibice. 28 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, rozegrano mecz pomiędzy CRS a Stalą Lipiany. W pierwszej połowie spotkania posypały się zarówno pierwsze bramki jak i żółte kartki.

Te drugie otrzymali Paweł Magryta (Stal), Cezary Bilas (CRS), Hubert Domański (CRS). Bramki strzelali niestety tylko zawodnicy Stali Lipiany. Zdobyli je - (23’) Tomasz Bejuk, (37’) Paweł Magryta i (43’) Tomasz Kozioł.  Do przerwy na Sportowej, było więc 0:3. Druga połowa, wcale nie okazała się łaskawsza dla naszej drużyny. W 60’ spotkania bramkę dla Stali zdobywa Paweł Stawniak (rzut karny). 65 minuta to kolejna bramka dla gości, którą strzela Mateusz Gubernat i w końcu w 91’ ostatnia bramka kończąca mecz, a jej zdobywcą był zawodnik Stali Tomasz Kozioł.

Honorowego gola dla CRS Pogoń Barlinek, z rzutu karnego w 62 minucie, zdobywa Daniel Baranowski. W drugiej połowie spotkania graliśmy w osłabionym składzie, bowiem z boiska zszedł Cezary Bilas, który otrzymał kolejną żółtka kartkę, co w konsekwencji dało mu kartkę czerwoną. Żółte kartki otrzymali też Patryk Korzeniewicz (Stal), Kamil Dydyna (CRS) oraz Maciej Ratuszny (CRS). Jednej ze strzelonych przez nas bramek nie uznał sędzia a faul Cezarego Bilasa na zawodniku Stali Lipiany, zakończył się interwencją Pogotowia Ratunkowego. Wynik spotkania CRS Pogoń Barlinek – Stal Lipiany 1:6. W przerwie, przed kibicami zaprezentowały się drużyny ISF Barlinek. Były to: „Skrzaty”, których trenerami są Katarzyna Pilarczyk i Robert Chorążyczewski, „Żaki” (trenerzy Grzegorz Stanisz, Mateusz Czajkowski), „Orliki” (trenerzy Mariusz Topolnicki, Seweryn Rolnik), „Młodziki” (trenerzy Wojciech Filary, Bartek Kubiak) oraz „Juniorzy” (trener Sławomir Król). Spotkanie poprowadził Jarosław Bednarek.

W niedzielę 29 sierpnia o godz. 11.00 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, spotkanie Pogoń II Barlinek – Iskra Lutówko, na które serdecznie zapraszamy.