pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
1.5217391304348 1 1 1 1 1 Ocena 1.52 (23)
PO ZDROWIE MARSZ! – III EDYCJA

27 sierpnia na terenie sołectwa Moczydło odbyła się III edycja projektu „Po zdrowie marsz!”. Celem imprezy sportowej po raz kolejny była promocja zdrowego trybu życia. Na zbiórkę o godz. 17.00 stawili się wszyscy chętni do aktywnego zadbania o zdrowie.

 

REKLAMA

Uczestnicy mogli wybrać marsz nordic walking dookoła jeziora Sitno lub bieg malowniczą leśną ścieżką przez 6 km.  Po wysiłku fizycznym była okazja do pomiaru ciśnienia i poziomu cukru na stanowisku medycznym, które przygotował Szpital Barlinek Sp. z o.o., za co serdecznie dziękujemy.

Dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach koszulkowych przeprowadzonych przez Promocjone. Uśmiechy na twarzach były najlepszym dowodem na to, że wszyscy dobrze się bawili! Po raz kolejny dopisała nam piękna słoneczna pogoda. Planujemy już następny wspólny trening!

 

Aktywne Moczydło - nadesłane

 

  

 

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.