BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
1.5217391304348 1 1 1 1 1 Ocena 1.52 (23)
PO ZDROWIE MARSZ! – III EDYCJA

27 sierpnia na terenie sołectwa Moczydło odbyła się III edycja projektu „Po zdrowie marsz!”. Celem imprezy sportowej po raz kolejny była promocja zdrowego trybu życia. Na zbiórkę o godz. 17.00 stawili się wszyscy chętni do aktywnego zadbania o zdrowie.

 

REKLAMA

Uczestnicy mogli wybrać marsz nordic walking dookoła jeziora Sitno lub bieg malowniczą leśną ścieżką przez 6 km.  Po wysiłku fizycznym była okazja do pomiaru ciśnienia i poziomu cukru na stanowisku medycznym, które przygotował Szpital Barlinek Sp. z o.o., za co serdecznie dziękujemy.

Dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach koszulkowych przeprowadzonych przez Promocjone. Uśmiechy na twarzach były najlepszym dowodem na to, że wszyscy dobrze się bawili! Po raz kolejny dopisała nam piękna słoneczna pogoda. Planujemy już następny wspólny trening!

 

Aktywne Moczydło - nadesłane

 

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.