BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.75 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4)
JUBILEUSZOWY TURNIEJ

Pierwsze Mistrzostwa Barlinka w Kręgle, odbyły się w 2001 roku. I tak od ponad dwudziestu lat, grupa zapaleńców spotyka się w kręgielni Bowling Bar przy ulicy Gorzowskiej, by nie tylko rywalizować, ale przede wszystkim spędzić czas w sposób, jaki lubią najbardziej, czyli przy grze w kręgle.

 

REKLAMA

 

Niestety w ubiegłym roku turniej się nie odbył, z uwagi na wprowadzone obostrzenia, jednak rok 2021 to powrót Mistrzostw Barlinka w Kręgle. Powrót i to w wielkim stylu, bowiem emocji nie brakowało, a żeby rozstrzygnąć kto wygrał, potrzebne było 7 godzin zmagań. W turnieju wzięło udział 28 zawodników w tym dwie Panie.

 

XX Mistrzostw Barlinka w Kręgle

 

A oto zwycięzcy jubileuszowych XX Mistrzostw Barlinka w Kręgle:

  • I – Konrad Grygocewicz (187 pkt.)
  • II – Paweł Stadnik
  • III – Jarosław Konieczny
  • IV – Zbigniew Fliszta
  • V – Mateusz Retzlaf
  • VI – Tomasz Rajch

Sponsorami turnieju byli: GBS Barlinek, Bartek Walaszczyk „Walbart", Piotr Dadun, Bogdan Wrotecki, Nadleśnictwo Barlinek. Za naszym pośrednictwem organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, sponsorom a także Jarosławowi Bednarkowi, który poprowadził Mistrzostwa. A już dziś, zapraszamy na Turniej Gwiazdkowy, który odbędzie się w połowie grudnia. O dokładnym terminie, poinformujemy później.

 

Bowling Bar – nadesłane

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.