pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
JUBILEUSZOWY TURNIEJ

Pierwsze Mistrzostwa Barlinka w Kręgle, odbyły się w 2001 roku. I tak od ponad dwudziestu lat, grupa zapaleńców spotyka się w kręgielni Bowling Bar przy ulicy Gorzowskiej, by nie tylko rywalizować, ale przede wszystkim spędzić czas w sposób, jaki lubią najbardziej, czyli przy grze w kręgle.

 

REKLAMA

 

Niestety w ubiegłym roku turniej się nie odbył, z uwagi na wprowadzone obostrzenia, jednak rok 2021 to powrót Mistrzostw Barlinka w Kręgle. Powrót i to w wielkim stylu, bowiem emocji nie brakowało, a żeby rozstrzygnąć kto wygrał, potrzebne było 7 godzin zmagań. W turnieju wzięło udział 28 zawodników w tym dwie Panie.

 

XX Mistrzostw Barlinka w Kręgle

 

A oto zwycięzcy jubileuszowych XX Mistrzostw Barlinka w Kręgle:

  • I – Konrad Grygocewicz (187 pkt.)
  • II – Paweł Stadnik
  • III – Jarosław Konieczny
  • IV – Zbigniew Fliszta
  • V – Mateusz Retzlaf
  • VI – Tomasz Rajch

Sponsorami turnieju byli: GBS Barlinek, Bartek Walaszczyk „Walbart", Piotr Dadun, Bogdan Wrotecki, Nadleśnictwo Barlinek. Za naszym pośrednictwem organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, sponsorom a także Jarosławowi Bednarkowi, który poprowadził Mistrzostwa. A już dziś, zapraszamy na Turniej Gwiazdkowy, który odbędzie się w połowie grudnia. O dokładnym terminie, poinformujemy później.

 

Bowling Bar – nadesłane

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.