Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
LIFTING NA SZLAKU PRZYGODY

Barlinecki Szlak Przygody nad Jeziorem Barlineckim, to bardzo popularne miejsce wśród mieszkańców Barlinka i turystów. Chodzi nie tylko o ten odcinek na Moczkowie, gdzie bardzo chętnie grillujemy ale także o ten, gdzie już od wejścia wita nas Królowa Puszczy Barlineckiej ze swym dworem.

 

REKLAMA

Właśnie tam, od ul. Sportowej do ul. Polana Lecha, możemy spotkać naturalnej wielkości wilka, żubra, łosia czy też jelenia. Pomimo znaków i próśb aby nie wchodzić na zwierzęta, zakaz ten jest cały czas ignorowany. Wyrywane były kły, zrywane połacie skóry. Zresztą i ptaki wijące gniazda też nieco skubnęły z każdego zwierzaka. 

20 września, wszystkie uszkodzone figury odzyskały swój dawny blask. Załatano wszystkie braki, ponownie odmalowano i oby wytrzymały na dłużej. Prosimy więc raz jeszcze – nie wchodźcie na zwierzęta i nie sadzajcie na nich swoich pociech. Chyba, że po raz kolejny chcemy płacić za ich renowację, a kosztowała ona nas, podatników 1250 zł.

 

M.Przybylska 

 

 

Komentarze

+4

redakcja

Cytuję Guest:
,,Z resztą..." trafiła się wam literówka, albo błąd ortograficzny

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Wkradła nam się literówka, zostało już poprawione.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.