Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 26 kwietnia 2024r.   imieniny: Artemon, Klaudiusz, Marcelin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ŚWIEŻO, SMACZNIE, TANIO- ZAPRASZAMY DO SPOŁEM

PSS Społem w Barlinku zaprasza do swoich trzech sklepów spożywczych (przy ul. Niepodległości 1 budynek SDH, ul. Niepodległości 25 Mały Sam, ul. 11 Listopada 10 tzw. 6-tka) w których znajdziecie Państwo wiele nowych, ciekawych i oryginalnych produktów.

Oferujemy Państwu bardzo smaczne domowe ciasta w świetnej stałej cenie, dużą ofertę słodkich bułek, pieczywo do wyboru z trzech lokalnych piekarni, wspaniałe swojskie wyroby wędliniarskie z lokalnej masarni w Przelewicach, także z masarni Ozimek jak i innych, ręcznie wytwarzane w rodzinnej firmie wyroby z gęsiny i nie tylko z Nieborowa pod Pyrzycami, niesamowite paprykarze z Wyspy Wolin także z Manufaktury, warzywa i owoce od lokalnych rolników i hodowców.

Jak zawsze posiadamy dużą ofertę smacznych i zdrowych ryb wędzonych jak i mrożonych w dobrej cenie i bez zbędnego oblodzenia. 

Polecamy także Państwu odwiedzenie w naszych sklepach regałów ze zdrową żywnością i z artykułami wegańskimi i wegetariańskimi, których mamy duży wybór.

 

PSS ‘’SPOŁEM’’ ZAPRASZA

 

Ostatnio rozszerzyliśmy ofertę wyrobów garmażeryjnych także wytwarzanych dla nas lokalnie tj. pierogi w różnej postaci, kotlety, krokiety, placki ziemniaczane i wielowarzywne (syryjskie), łazanki, sałatki, surówki, gołąbki i wiele innych w świetnej cenie (do tego zawsze jakiś kolejny produkt w ekstra promocyjnej cenie).

 

PSS ‘’SPOŁEM’’ ZAPRASZA

 

Ponadto, zawsze proponujemy Państwu miłą i ciepłą obsługę a od niedawna także kącik czytelniczy… W dobie ostatnich wydarzeń i trudnych czasów stworzyliśmy dla Państwa w naszych sklepach regalik z książkami do wypożyczenia. Zachęcamy Was Szanowni Klienci do wypożyczania i czytania książek. Zachęcamy także do wymiany swoją literaturą. Jeśli macie na swoich regałach pozycje warte polecenia, podzielenia się nimi z innymi, podpiszcie je i przynieście do nas.

CZYTAJMY.

 

Ekipa PSS Społem Barlinek

Świeżo, smacznie, tanio.

 

 

[Artykuł sponsorowany]