BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
TEATR POEZJI ''WIATRAK'' MA 40 LAT

W sobotę, 25 września br. w Parku im. Emanuela Laskera zebrali się fani teatru. A konkretnie barlineckiego Teatru Poezji „Wiatrak”, który świętował swoje 40 - lecie działalności. Spotkanie w parku było m.in. okazją do wspomnień i rozmów. O tym, co już było i o planach Teatru na przyszłość.

 

REKLAMA

 

 

Były wspólne śpiewy i tańce. Na stronach kronik Teatru, można było zobaczyć, jak „Wiatrak” rozpoczynał swoją działalność. Zobaczyć na zdjęciach ludzi, którzy do tego się przyczynili. Obejrzeć, jak przez minione 40 lat, Teatr się rozwijał aktorów, którzy przez niego się przewinęli. Tych, którzy zaczynali w „Wiatraczkach” i są związani z „Wiatrakami” po dziś dzień. 

Dzisiejszy Teatr Poezji „Wiatrak” działa pod egidą Stowarzyszenia „Plantacja Wyobraźni”. Mimo, że od kilku lat nie ma już Barlineckiego Lata Teatralnego, w kalendarz imprez zagościła inna - Barlinek Lubi Teatr. Spektakle odbywają się m.in. w Młynie „Papiernia”. A, co działo się w Parku im. E. Laskera? Prezentujemy na zdjęciach.

 

Jacek Słomka 

 

 

Komentarze

+3

Guest

Brawo Moi Drodzy :) Jesteście historią tego miasta. Życzę z całego serca następnych rocznic Uściskii dla wszystkich Wiatraków :))))))

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.