BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
POŻEGNANIE LATA - POWITANIE JESIENI 2021

W środę, 22 września cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Barlinku pożegnała lato i przywitała jesień na festynie zorganizowanym na placu szkolnym. Na festyn została zaproszona sekcja edukacyjna Nadleśnictwa Barlinek.

 

REKLAMA

 

Leśnicy przygotowali mnóstwo gier, zabaw oraz łamigłówek dotyczących fauny i flory polskich lasów. Uczniowie mogli zdobyć cenną wiedzę oraz wygrać jedną z licznych nagród – książeczkę edukacyjną lub gadżety Nadleśnictwa Barlinek. Ponadto na festynie obecne były stoiska: florystyczne, stoisko z żołędziami i kasztanami, z pieczątkami z ziemniaka, nordic walking oraz językowe. 

Największą popularnością cieszyły się pieczątki z ziemniaka przygotowane przez klasę 1 b wraz z wychowawczyniami, panią Małgorzatą Tumasz oraz panią Martę Garnowską, ludziki z kasztanów oraz żołędzi przygotowane przez klasę 4 d wraz z wychowawcami, panią Eweliną Sobór-Rączewską i Elżbietą Skibą oraz układanie jesiennych kompozycji przygotowane przez koło LOP, a głównymi wykonawcami byli uczniowie klas 4-tych. Uczniowie również chętnie korzystali z pomocy pani Kingi Reutt, która objaśniała zasady i technikę używania kijków nordic walking. Okrzykom śmiechu i radości, a także tańcom w rytm skocznej muzyki nie było końca. Mamy nadzieję, że uczniowie mile zapamiętają ten dzień. Był to prawdziwy festiwal kolorów jesieni, radości i nauki połączonej z zabawą.

 

Organizatorki wydarzenia:
Małgorzata Kozar i Joanna Byczkiewicz
Samorząd Uczniowski, Koło LOP, Zespół edukacji regionalnej i zespół języków obcych

  

 

Komentarze

-1

mówi jak jest

Cytuję Guest:
Leśnicy mogli wytłumaczyć maczyc dlaczego tak znacząco zwiększone zostało pozyskanie drewna i czy musi to odbywać się w tak degradacyjny sposób. Nie tłumaczyć się jak poprzednio ze jest to dla dobra nas wszystkich. Skoro to nasze dobro to wypada o nie dbać.

Ponieważ dużo lasu weszło w wiek, w którym zaczyna zwyczajnie obumierać (gnić). Więc są dwa wyjścia: ściąć i zrobić Ci deski, biurko, podłogę, więźbę, lub zostawić i dać zgnić na gruncie. Czy ścinka po której zaraz odbywa się sadzenie nowych drzew jest degradacyjna? Chyba nie
+7

Guest

Leśnicy mogli wytłumaczyć maczyc dlaczego tak znacząco zwiększone zostało pozyskanie drewna i czy musi to odbywać się w tak degradacyjny sposób. Nie tłumaczyć się jak poprzednio ze jest to dla dobra nas wszystkich. Skoro to nasze dobro to wypada o nie dbać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.