BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.8461538461538 1 1 1 1 1 Ocena 4.85 (26)
KONCERT DLA MACIEJA

Podczas tegorocznych wakacji, Maciej uległ ciężkiemu wypadkowi w wodzie. Trafił do szpitala, gdzie natychmiast przeszedł skomplikowaną operację. Jednak na tym leczenie się nie kończy. Teraz, czeka długotrwała i kosztowna rehabilitacja.

 

REKLAMA

  

Macieja znacie wszyscy. Przynajmniej większość mieszkańców go kojarzy chociażby z widzenia. Od wielu lat, pracuje z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i zaburzonymi psychicznie. Udzielał się w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w naszym mieście. Jest też członkiem barlineckiego zespołu „Mniej grzeszni”.

Dziś, w tym aby Maciej szybko wrócił do zdrowia, chcą pomóc jego przyjaciele – Fabryka Tańca Barlinek. 01 października w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbył się koncert charytatywny, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rehabilitację Macieja. Oprócz biletu cegiełki, można było wziąć udział w licytacjach i loterii fantowej. Na scenie nie zabrakło tancerzy FTB w specjalnie przygotowanych choreografiach a także kilku utworów w wykonaniu Antoniego Płaczka.

Jak powiedziała naszej redakcji Katarzyna Stanisławska, kierownik Fabryki Tańca Barlinek, organizacja koncertu zrodziła się z potrzeby serca, a Ilość osób, które włączyły się w akcję, przerosła najśmielsze oczekiwania. I to nie koniec, bowiem już niedługo, na fanpage Fabryki Tańca Barlinek na fb, wystartuje loteria. Tam również będzie można licytować. A co? Vouchery do kosmetyczek i na coś słodkiego, karnety i wiele innych. Sprawdźcie i pomóżcie Maciejowi stanąć na nogi!

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+5

redakcja

Cytuję Guest:
Czy redakcja mogłaby pod treścią artykułu podać numer konta, na który można przelać pieniądze na rehabilitację

Przypominamy o zrzutce: https://zrzutka.pl/tnr8ky?utm_medium=social&fbclid=IwAR0Psl_qjCfVxKCoGNjIkl1vGhR7l7d8D2M2IEvDJ8yZJEzwzVlb4kdPajU

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.