pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
4.84 1 1 1 1 1 Ocena 4.84 (25)
KONCERT DLA MACIEJA

Podczas tegorocznych wakacji, Maciej uległ ciężkiemu wypadkowi w wodzie. Trafił do szpitala, gdzie natychmiast przeszedł skomplikowaną operację. Jednak na tym leczenie się nie kończy. Teraz, czeka długotrwała i kosztowna rehabilitacja.

 

REKLAMA

  

Macieja znacie wszyscy. Przynajmniej większość mieszkańców go kojarzy chociażby z widzenia. Od wielu lat, pracuje z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i zaburzonymi psychicznie. Udzielał się w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w naszym mieście. Jest też członkiem barlineckiego zespołu „Mniej grzeszni”.

Dziś, w tym aby Maciej szybko wrócił do zdrowia, chcą pomóc jego przyjaciele – Fabryka Tańca Barlinek. 01 października w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbył się koncert charytatywny, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rehabilitację Macieja. Oprócz biletu cegiełki, można było wziąć udział w licytacjach i loterii fantowej. Na scenie nie zabrakło tancerzy FTB w specjalnie przygotowanych choreografiach a także kilku utworów w wykonaniu Antoniego Płaczka.

Jak powiedziała naszej redakcji Katarzyna Stanisławska, kierownik Fabryki Tańca Barlinek, organizacja koncertu zrodziła się z potrzeby serca, a Ilość osób, które włączyły się w akcję, przerosła najśmielsze oczekiwania. I to nie koniec, bowiem już niedługo, na fanpage Fabryki Tańca Barlinek na fb, wystartuje loteria. Tam również będzie można licytować. A co? Vouchery do kosmetyczek i na coś słodkiego, karnety i wiele innych. Sprawdźcie i pomóżcie Maciejowi stanąć na nogi!

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+5

redakcja

Cytuję Guest:
Czy redakcja mogłaby pod treścią artykułu podać numer konta, na który można przelać pieniądze na rehabilitację

Przypominamy o zrzutce: https://zrzutka.pl/tnr8ky?utm_medium=social&fbclid=IwAR0Psl_qjCfVxKCoGNjIkl1vGhR7l7d8D2M2IEvDJ8yZJEzwzVlb4kdPajU

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.