BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
POWRÓCIŁY CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

XVIII edycja „Barlineckich czwartków lekkoatletycznych”, wystartowała 30 września na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego. Tego dnia, ponad sześćdziesięciu uczniów szkół podstawowych, rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych (I gr. 13 lat -2009, II gr. 12 lat -2010, III gr. 11 lat i młodsi) w biegach oraz rzucie piłeczką palantową i skoku w dal.

 

REKLAMA

 

Rywalizacja, odbyła się też z podziałem na dziewczęta i chłopców:

  • dziewczęta:  biegi na dystansach 60 m., 300 m.,600 m., skok w dal, rzut pił. pal.
  • chłopcy: biegi na dystansach 60 m., 300 m.,1000 m., skok w dal, rzut pił. pal.

Każdy z uczestników, mógł wystartować w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Wszystko odbyło się w przyjacielskiej, zdrowej rywalizacji. Każdy z zawodników, otrzymał pamiątkowy dyplom z wpisem uzyskanego wyniku, a także okolicznościowy medal, którego sponsorem była firma Dekodrew Katarzyna Buczek.

WYNIKI (pdf)

II „Barlinecki czwartek lekkoatletyczny”, odbędzie się 07 października o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej. Zgłoszenia, przyjmujemy w dniu zawodów od godz. 15.30. Zapraszają organizatorzy, czyli nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 4 w Barlinku oraz Grupa Biegowa BBL Barlinek.

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.