BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
OFICJALNIE URUCHOMIONO CENTRUM WOLONTARIATU

08 października w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022, Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie rozpoczęto od odśpiewania hymnu „Gaudeamus”, po którym głos zabrała prezes BUTW Maria Mitek.

 

REKLAMA

  

W kilku słowach, przybliżyła zgromadzonym gościom czym w minionym roku zajmował się Uniwersytet, wspomniano także tych, którzy odeszli i zdradzono plany na przyszłość. Jak powiedział Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, w przyszłym roku zaplanowano w Barlinku organizację dużej imprezy, którą są „Senioralia”.

W związku z uroczystością uruchomienia w dniu dzisiejszym Centrum Wolontariatu i Mentoringu Seniorów przy BUTW, można było wysłuchać wykładu „Wolontariat? Ale czy się opłaca?”. W jaki sposób barlineccy seniorzy będą się udzielać w wolontariacie? Tego jeszcze nie wiadomo. W części artystycznej wystąpił zespół Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Feeling Dance Group. Uroczystość poprowadziła Anna Adamiok.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.