BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ODRA WRACA Z TARCZĄ

09 października na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, CRS Pogoń Barlinek podejmowała swojego ligowego rywala, MKS Odra Chojna. Po ubiegłotygodniowej wygranej z Czarnymi Lubanowo, niestety ten weekend nie przyniósł najlepszych wieści dla zawodników i kibiców Pogoni.

 

REKLAMA

 

W pierwszej połowie spotkania, padła pierwsza i ostatnia jak się okazało bramka tego meczu. W 30 minucie zdobywa ją zawodnik Odry Chojna. Mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Zapraszamy kibiców na następne spotkanie przy Sportowej. 16 października o godz. 15.00, CRS Pogoń Barlinek podejmować będzie Stal Szczecin.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.