pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 25 października 2021r.   imieniny: Bonifacy, Bończa, Teodozjusz

Reklama

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ODRA WRACA Z TARCZĄ

09 października na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, CRS Pogoń Barlinek podejmowała swojego ligowego rywala, MKS Odra Chojna. Po ubiegłotygodniowej wygranej z Czarnymi Lubanowo, niestety ten weekend nie przyniósł najlepszych wieści dla zawodników i kibiców Pogoni.

 

REKLAMA

 

W pierwszej połowie spotkania, padła pierwsza i ostatnia jak się okazało bramka tego meczu. W 30 minucie zdobywa ją zawodnik Odry Chojna. Mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Zapraszamy kibiców na następne spotkanie przy Sportowej. 16 października o godz. 15.00, CRS Pogoń Barlinek podejmować będzie Stal Szczecin.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.