czwartek 11 sierpnia 2022r.   imieniny: Aleksander, Herman, Ligia

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.1666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 2.17 (24)
ALTERNATYWA - Klub Dzieci i Młodzieży

Współczesny człowiek nie ma wielu sposobności do ZABAWY. W gonitwie dnia codziennego ograniczamy się do OGLĄDANIA na ekranie jak bawią się inni. W tę bierność wciskamy nasze dzieci, zabijamy ich naturalną potrzebę zabawy.

Zgadzam się, że tabliczka mnożenia czy nauka języków obcych są ważne. Jednak ważne jest też zachowanie równowagi między pracą a zabawą. W przyszłości może okazać się, że prócz szerokiej wiedzy zdobytej w szkole, potrzebna jest kreatywność, umiejętność pracy w zespole czy radzenie sobie z przegraną.

To właśnie na przeciw tym potrzebom wychodzi ALTERNATYWA Klub Dzieci i Młodzieży przy ul. 31 Stycznia 16 w Barlinku. Zapraszam od poniedziałku do piątku od godziny 16.00 na warsztaty, podczas których bawimy się i usprawniamy ręce, nogi i charaktery.

 

 

W tym miesiącu w każdy czwartek wstęp wolny dla dzieci od 9 lat. Będziemy grać w planszówki, robić slimy oraz dekoracje na Halloween, a za dwa tygodnie (28.10) halloweenowa dyskoteka. Ponadto ALTERNATYWA ma w swojej ofercie organizację przyjęć urodzinowych z tematem przewodnim.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 608 281 325.

Więcej informacji na naszym fb.

 

Beata Rzewuska

 

 

Zabawa, wygłupy, bałagan... Tak się Wam tylko wydaje😉 My tu ćwiczymy chwyt pęsetkowy, motorykę małą i dużą i wiarę we...

Opublikowany przez Alternatywa Klub Dzieci i Młodzieży Niedziela, 10 października 2021