Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 19 kwietnia 2024r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
ZADBAJ O SWOJE WŁOSY

Hair SPA to wyjątkowa nowość w branży kosmetologicznej, która oferuje pielęgnację włosów oraz skóry głowy. To właśnie na włosach, odbijają się problemy naszego życia codziennego, więc zadbaj o ich odpowiedni relaks. Zapraszam Was do nowo otwartego salonu przy ul. 11 listopada 1, gdzie zapewnię im kompleksową pielęgnację i regenerację.

Pielęgnacją włosów zajmuję się od września 2020r. W swojej ofercie posiadam zarówno zabiegi prostujące włosy jak i regenerujące. Przez ten rok odbyłam wiele szkoleń, aby doskonalić swoje umiejętności i poszerzać ofertę o kolejne nowości w tej dziedzinie. Od niedawna zajmuję się również trycho pielęgnacją, aby stać na straży Waszej zdrowej skóry głowy. Pomagam osobom z takimi problemami jak łupież, łojotok czy też łysienie.

W moim salonie, każdy Klient ma możliwość zwiększenia ilości swoich włosów razem z poprawą ich jakości. Efekt tego zabiegu pozostaje z Wami na długi czas i skorzystać można z niego bez względu na wiek.

Zabiegi dobieram zawsze indywidualnie, najpierw wsłuchując się w Wasze oczekiwania, później oceniając kondycję włosów, ich strukturę i rodzaj, bowiem to one decydują o tym, jaką drogę muszą przejść do upragnionego ideału. Podczas wizyty dużo z Wami rozmawiam, starając się przekazać moją wiedzę w temacie pielęgnacji domowej. Pamiętajcie, że nie wszystko zależy ode mnie, eliminacja złych nawyków to coś, co możecie zrobić sami, a zobaczycie, że poprawi stan Waszych włosów.

W swojej pracy, wykorzystuję tylko najlepsze, sprawdzone produkty wiodących marek - Nature Eva, OxO Organic, Diamond Touch Luxury, BB One, Felps, LovePotion & Natureza. 

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego salonu - miejsca, w którym do zabiegów podchodzi się z sercem i pasją. Miejsca, gdzie kocha się włosy! Wizyta w salonie Hair SPA, to idealny sposób, by Twoje włosy były zdrowe i piękne. Zaufało mi już wiele osób za co z całego serca dziękuję. Teraz zapraszam również Ciebie!

 

 

HairMania Patrycja Czerwonka

ul. 11 listopada 1

Tel. 721 718 481

 

 

Witam Barlinek❣️ W związku z otwarciem salonu przy ul. 11 Listopada 1 zapraszam do skorzystania z rabatu 15% na...

Opublikowany przez HairMania Patrycja Czerwonka Wtorek, 28 września 2021

 

❣Keratyno - botox ❣ 🧡💛🧡💛🧡💛🧡💛 Formuła silnie nawilżająca, odżywiająca i prostująca włosy. ☎️ 721 718 481

Opublikowany przez HairMania Patrycja Czerwonka Niedziela, 17 października 2021

 

[Artykuł sponsorowany]