BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ROZPOCZĄŁ SIĘ PROCES PRZEŁĄCZANIA NUMERU 998

Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, 26 października, rozpoczął się proces przełączania numeru alarmowego Straży Pożarnej 998 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego, tzn. numeru 112. Ma to zapewnić lepsze koordynowanie służb na miejsce zdarzenia.

 

REKLAMA

 

Oczywiście numer 998 będzie działał nadal, z tą małą różnicą, że teraz będzie go odbierał operator CPR. To on przyjmie zgłoszenie i przekaże do odpowiedniej jednostki PSP. Przełączanie numeru wszystkich jednostek PSP w województwie zachodniopomorskim, ma zakończyć się 4 listopada. KP PSP Myślibórz, zostanie przełączone właśnie w tym ostatnim dniu. Jako pierwsza, została przełączona KM PSP w Szczecinie.

Wspólnie z KP PSP w Myśliborzu, podsumowaliśmy też wyjazdy związane z wichurą, która przeszła nad regionem w dniach 21-22 października. Informacji w tej sprawie udzielił nam asp. Tomasz Skórski, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu. 

 

„W związku z silnymi wiatrami, na terenie gminy Barlinek, w dniach 21 i 22 października, odnotowano 30 zdarzeń. OSP Barlinek – 18 interwencji, OSP Mostkowo – 9 interwencji, OSP Rychnów – 3 interwencje.”

Do zwalczania skutków wichury, wyjeżdżali też druhowie z sąsiednich Pełczyc. Takich wezwań mieli dziesięć – 6 to powalone drzewa, 2 zwisające konary, 1 uszkodzony dach budynku oraz kolizja na DW151 odcinek Pełczyce – Płotno, gdzie autobus szkolny uderzył w upadające drzewo.

 

M.Przybylska

 

🚨50/2021🚨 📆 21/10/2021 ⏱ 15:40 🚧 Powalone drzewo Mostkowo 🚒 GBARt 499z02 MAN OSP MOSTKOWO

Opublikowany przez OSP KSRG Mostkowo Czwartek, 21 października 2021

 

Dzisiejszy dzień był dla nas pracowity od małego drzewa po duże. Niestety nie obyło się też bez strat materialnych 😔

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Pełczycach Czwartek, 21 października 2021

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.