Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 czwartek 28 marca 2024r.   imieniny: Antoni, Jan, Krzesisław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
4.5384615384615 1 1 1 1 1 Ocena 4.54 (26)
MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI, UST I POWIEK W BARLINKU

Witam serdecznie, nazywam się Katarzyna Lachowicz i zajmuję się pigmentacją brwi, ust i powiek, a także usuwaniem niechcianych makijaży. Dzisiejsze zabiegi mikropigmentacji polegają na zupełnie innych metodach wprowadzania pigmentu niż te, stosowane jeszcze kilka lat temu. Nowoczesne metody pracy są idealnym sposobem na poprawę urody i ukrycie niedoskonałości, zapewniając przy tym piękny i naturalny wygląd, bez przerysowanego efektu.

 

DLA KOGO JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Najprościej mówiąc – dla każdego 😊 Wykonywałam już zabiegi zarówno u 18-latek jak i 80-latki. Makijaż permanentny ułatwia codzienne życie. Jest również doskonałym zabiegiem dla osób, które borykają się ze znaczną asymetrią, brakiem brwi lub rzęs spowodowanym przebytą chorobą, a także tych, którzy cenią sobie poczucie komfortu i pewności siebie.

Przy pomocy pigmentacji możemy wypełnić braki włosków w łukach brwiowych, podkreślić spojrzenie kreską na powiece, wzmocnić kolor zanikającej czerwieni wargowej czy ukryć plamki Fordyce’a.

 

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z MOICH USŁUG? 😊

Makijaż permanentny stał się moją pasją dwa lata temu. Od zawsze uwielbiałam rysować, dzięki czemu rysunki na Waszych twarzach tworzę z największą starannością i  zaangażowaniem. Odbyłam już kilkanaście szkoleń, jednak nie należę do osób, które spoczywają na laurach. Chcąc być na bieżąco z najnowszymi trendami, sprostać oczekiwaniom każdej z Pań, a w szczególności zapewnić niezmiennie wysoką jakość i bezpieczeństwo oferowanych przeze mnie usług, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w kolejnych szkoleniach.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli Ty również zechcesz dołączyć do grona moich zadowolonych klientek.

 

Na hasło: BARLINEK24 do końca listopada 10% rabatu 😊

KL Permanent Make Up Studio 
ul. 11 listopada 1
74-320 Barlinek

Zapraszam do kontaktu: 600 825 303

 

Katarzyna Lachowicz

 

 

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Każdy zabieg wykonuję z największą starannością. Nieustannie się dla Was szkolę, abyście mogły czuć się u...

Opublikowany przez KL Permanent Make up Piątek, 29 października 2021