wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
PORAŻKA PRZY SPORTOWEJ

13 listopada na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, CRS Pogoń Barlinek podejmowała Iskierkę Szczecin. To sobotnie spotkanie przy Sportowej, nie było zbyt szczęśliwe dla podopiecznych Michała Diakowa.

CRS nie zdobył żadnej bramki, natomiast Iskierka wyjeżdża z Barlinka, zdobywając cztery gole. Już w 5 minucie meczu, pierwszą bramkę dla gości, zdobywa Szymon Górski. 14 minuta to drugi gol dla Iskierki, który strzela Wojciech Gałecki. I to nie był koniec bramek w tej połowie meczu, bowiem w 43 minucie w okno bramki strzela Maksymilian Gregoruk, potwierdzając prowadzenie Iskierki 0:3.

Pierwsza połowa meczu to też kilka żółtych kartek. Otrzymali je: Mateusz Gadzała (CRS), Arkadiusz Emilianowicz (CRS), Michał Bąba (Iskierka) i Szymon Górski (Iskierka). W drugiej połowie meczu czwartą bramkę dla gości, w 61 minucie zdobywa Maksymilian Gregoruk. W tej połowie, żółte kartoniki zobaczyli dwaj zawodnicy Iskierki Maksymilian Gregoruk i Bartłomiej Malczewski. Ostateczny wynik meczu CRS Pogoń Barlinek – Iskierka Szczecin 0:4. Spotkanie przy Sportowej komentował Jarosław Bednarek.

W przyszłym tygodniu 20 listopada o godz. 14.00, CRS Pogoń Barlinek gra mecz wyjazdowy z Osadnikiem Myślibórz.