niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
MOSTEK NAPRAWIONY

W artykule „Zapomniany mostek”, który ukazał się na naszej stronie 11. lipca br., pisaliśmy o mostku znajdującym się na ulicy Ogrodowej. Korzystający z niego zawracali uwagę, na jego zły stan techniczny. Na braki desek, czy zardzewiałą barierkę.

 

REKLAMA

 

Jak się okazuje, od dłuższego już czasu, mostek zyskał nowy wygląd. Podobnie barierka. Dlatego można poruszać się po nim w bezpieczny sposób.

  

Jacek Słomka

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.