poniedziałek 6 grudnia 2021r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

 2×3 SA

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
PIĘKNO UKRYTE PO OBU STRONACH ODRY

W Barlinku zakończył się właśnie plener ceramiczno – malarski „Piękno ukryte po obu stronach Odry”, który odbywał się w Barlineckim Ośrodku Kultury. Brało w nim udział dwudziestu jeden ceramików i malarzy z Polski oraz Niemiec.

 

REKLAMA

   

Artyści nie tylko tworzyli, ale brali też udział w warsztatach, wykładach i wystawie w barlineckim muzeum. 18 listopada w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbył się roboczy wernisaż poplenerowy, na którym można było obejrzeć efekty pleneru oraz poznać artystów. W części artystycznej wystąpił zespół „Nova Band”. Duża wystawa poplenerowa, odbędzie się na w przyszłym roku w Muzeum Regionalnym. Komisarzem pleneru „Piękno ukryte po obu stronach Odry” była Brygida Liśkiewicz.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.