poniedziałek 6 grudnia 2021r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

 2×3 SA

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
ISKRA WYGRYWA ZE ŚWITEM

W minioną niedzielę 21 listopada, na boisku w Lutówku odbyło się spotkanie w ramach 5 grupy A klasy ZZPN. Tutejsza Iskra Lutówko, podejmowała zawodników Świtu Barnimie. Podopieczni Damiana Miczke stawili się na boisku w pełnym składzie, czego nie można powiedzieć o gościach.

 

REKLAMA

Drużyna Barnimia wyszła do gry z ośmioma zawodnikami. Spotkanie nie zostało ukończone w regulaminowym czasie, bowiem zawodnicy Świtu zeszli z boiska przy stanie bramek 4:0 dla Iskry. Po meczu rada sołecka zaprosiła zawodników oraz kibiców na poczęstunek przy grillu. Był to ostatni mecz rundy jesiennej, po którym Iskra Lutówko zajmuje 9 miejsce z 15 punktami na koncie.

 

M.Przybylska

 

Foto: Czytelnik - dziękujemy

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.