poniedziałek 6 grudnia 2021r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

 2×3 SA

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
DZIURY CORAZ WIĘKSZE

„Wnioskuję o naprawę drogi gminnej przy ul. Długiej wzdłuż garaży do wyjazdu na ul. Gorzowską z bieżącego utrzymania dróg.” - taki wniosek został złożony na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Od sesji minęło kilka tygodni. Zaraz będzie następna. I co? I nic.

 

REKLAMA

 

Dziury są coraz większe, przejechać po tej ulicy jest niezwykle trudno, i nikt nic tam nie robi. W czwartek 25 listopada kolejna sesja. Może zostanie złożony kolejny wniosek o naprawę ulicy i tym razem się uda?

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Właśnie trwa pseudo naprawa dwóch pracowników zasypuję dziury nawet ich nie ubijając

bo było polecenie "zasypać" a nie naprawić z pakietem extra. Jak pójdzie rozkaz ubić zasypane, to ubiją. Czego nie rozumiesz?
+3

Guest

Te dziury to zabytek zawsze były i być powinny to historia połamanej nie jednej oski. Złamanego wachacza oraz urwanej michy olejowej ja jestem za pozostawieniem tego jak będą zapełniona woda dzieci będą miały gdzie się chlapac.
+4

Guest

A ja słyszałem że konserwator zabytków zakazał naprawy ostatniej polnej drogi w naszym ponad 700 letnim mieście. Od takich radnych tylko młode brać :-)
+4

Guest

Cytuję Guest:
Problem nie tylko Długiej. Miesiącami objeżdżamy istniejące dziury, piękne i wykreowane upalnym latem. Aż strach się bać, co z nich zostanie po mroźnej zimie? Jakoś tak mamy, że nikt nie widzi oczywistego. Nikt nie robi okresowych przeglądów i nie wywołuje reakcji naprawczej. Bo po co? Nie czas? Do wiosny wytrzyma? Jak to jest, że miasto nie reaguje codziennością? Dziwne słowo, jakoś nam obce. Dlaczego o sprawach trywialnych, trzeba pisać w B24 lub gardłować na barlineckich forach? Komu się nie chce? Dlaczego się nie chce? Kasy nie ma, czy dobrej woli brakuje. A dziury na Ogrodowej, obok Netto, dedykuję pomykającym tą ulicą urzędnikom miejskim...

Coś na wybory trzeba zostawić
+4

Guest

Cytuję Guest:
Jw wnioskuje i natychmiast ma być? No przecież to nie tak działa. Najpierw wszystko musi nabrać mocy, a dopiero później itd. Nikt nie rzuci wszystkiego, bo ktoś coś napisał. Cierpliwości!

Cierpliwości? Ile jeszcze lat?
-8

Guest

Jw wnioskuje i natychmiast ma być? No przecież to nie tak działa. Najpierw wszystko musi nabrać mocy, a dopiero później itd. Nikt nie rzuci wszystkiego, bo ktoś coś napisał. Cierpliwości!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.