BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)
''W KRĘGU SZTUKI'' MA JUŻ 10 LAT

5 listopada 2011 r. w Barlinku powstała grupa artystyczna „W Kręgu Sztuki”. Jej założycielem był Krzysztof Kłosowicz, który do dnia dzisiejszego nią kieruje. W tamtym czasie, po rozmowach z dyrektor BOK Brygidą Liśkiewicz, udało się nawiązać współpracę i do tej pory, uczestnicy zajęć na co dzień tworzą w salach Barlineckiego Ośrodka Kultury.

 

REKLAMA

 

Grupa bierze udział w warsztatach, pokazach, wernisażach, wystawach i konkursach. Jak mówią, priorytetem dla nich jest promocja gminy Barlinek. W 2018 roku, otrzymali „Pegaza Kultury” za rozwój kultury barlineckiej.

26 listopada w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbył się wernisaż z okazji 10-lecia grupy „W Kręgu Sztuki”, podczas którego można było obejrzeć obrazy wszystkich obecnych członków grupy. Ponadto, każdy gość wystawy, mógł zabrać ze sobą specjalnie przygotowany na ten dzień katalog. Nie zabrakło życzeń, podziękowań i akcentu muzycznego, w wykonaniu Andrzeja Grebasza. Wystawę można oglądać do końca roku.

 

M.Przybylska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.