BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
SPOTKANIE Z AUTOREM ‘’ALFABETU GORZOWSKIEGO’’

Po długich miesiącach, do kalendarza barlineckich imprez, powrócił Barlinecki Klub Globtrotera, organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. 23 listopada, w kawiarni artystycznej BOK, odbyło się spotkanie z pasjonatem turystyki, krajoznawcą, podróżnikiem i alpinistą Zbigniewem Rudzińskim.

 

REKLAMA

 

Jest on autorem wielu przewodników opisujących wyjątkowość Ziemi Lubuskiej oraz publikacji i map o innych regionach. Przez dłuższy okres pełnił funkcję Prezesa Gorzowskiego Klubu Turystyki Górskiej PTTK Sępik, w którym zorganizował ponad 40 wypraw w wysokie góry na całym świecie. Zdobył wiele słynnych szczytów, takich jak m.in. Mont Blanc w Alpach. Z zamiłowania fotograf i przyrodnik. 

Założył Park Dendrologiczny PTTK w Mościcach, w którym znajduje się ponad 120 gatunków drzew i krzewów. Był wieloletnim prezesem i założycielem Oddziału PTTK Ziemi Gorzowskiej. Jego ostatnie wydawnictwo, „Alfabet Gorzowski", otrzymało nagrodę publiczności na Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej. Właśnie tajemnice Gorzowa i okolic mogliśmy poznać na spotkaniu w Barlineckim Ośrodku Kultury. Wśród przybyłych gości, rozlosowaliśmy też kilka pakietów turystycznych.

 

CIT - nadesłane

 

Komentarze

-1

Guest

Chwalicie się porażką? jak nazwać organizację spotkania, na które przychodzi 10 osób? Sukcesem czy porażką?
Tytuł powinien brzmieć: Odklepano zadanie statutowe, teraz nikt się nie będzie czepiał... :sad:

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.