BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
FEELINGOWE MIKOŁAJKI

Tradycyjnie 6. grudnia Feeling Dance Group obchodził Mikołajki najmłodszych adeptów tańca, połączone z pasowaniem na pełnoprawnych tancerzy grupy.

 

REKLAMA

Najmłodsi tancerze powtórzyli za Kamilem Fabichem tekst ślubowania. Dostali pamiątkowe medale, a od świętego Mikołaja adwentowe kalendarze z czekoladkami w środku. W tym tak ważnym dla nich dniu, po raz pierwszy zaprezentowali się w tańcu, co nagrodzone zostało gromkimi brawami. W związku z obostrzeniami covidowymi, nie wszyscy członkowie Feeling Dance Group stawili się w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury „Panorama”. Dla nich także przygotowano słodkie niespodzianki, które otrzymają w trakcie zajęć tanecznych. 

Na zakończenie spotkania wystąpił iluzjonista. Okazało się, że znał nie tylko magiczne sztuczki, ale potrafił także tańczyć. Co udowodnił tańcząc z tancerzami Feeling Dance Group. To, co działo się na scenie, prezentujemy w materiale fotograficznym. Dodajmy tylko, że obecnie w Feeling Dance Group tańczy ponad 200 tancerzy. 

 

Jacek Słomka 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.